سرانجامی تلخ برای بنیتا کودک 8 ماهه دزیده شده | سایت تفریحی خبری خرگوش
هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » سرانجامی تلخ برای بنیتا کودک ۸ ماهه دزیده شده
سرانجامی تلخ برای بنیتا کودک ۸ ماهه دزیده شده

سرانجامی تلخ برای بنیتا کودک ۸ ماهه دزیده شده

سرانجامی تلخ برای بنیتا کودک 8 ماهه دزیده شده

[caption id="attachment_8198" align="aligncenter" width="300"]سرانجامی تلخ برای بنیتا کودک 8 ماهه دزیده شده|مرگ بنیتا 8 ماهه سرانجامی تلخ برای بنیتا کودک 8 ماهه دزیده شده[/caption] سرانجامی بسیار تلخ برای خانواده بنیتا کودک 8 ماهه.سرانجام بعد از جستجوهای بسیار امروز جسد بنیتا 8 ماهه پیدا شد. این کودک 8 ماهه که تقریبا یک هفته پیش درون پراید پدرش دزدیده شد این کودک که درون پراید پدرش بوده پدرش چند لحظه از ماشین پیاده می شود و در همین فاصله یک سارق به سرعت سوار پراید می شود و ماشین را به همراه بنیتا می دزدد خانواده بنیتا که بسیار نگران بودند عکس او را در فضای مجازی پخش کردند و از همه مردم درخواست کردند که اگر خبری از این کودک پیدا کردند به انها اطلاع دهند و همه مردم و ماموران برای پیدا کردن این کودک بسیج شدند که سرانجام این کودک توسط سارق به قتل رسید و این قاتل جسد بنیتا کوچولو را درون پراید در پاکدشت رها کرد

کشف جسد بنیتا کودک 8 ماهه

خبری بسیار تلخ برای خانواده بنیتا

[caption id="attachment_8198" align="aligncenter" width="400"]سرانجامی تلخ برای بنیتا کودک 8 ماهه دزیده شده|مرگ بنیتا 8 ماهه سرانجامی تلخ برای بنیتا کودک 8 ماهه دزیده شده[/caption]

ماجرای قتل بنیتا کودک هشت ماهه در پاکدشت خبری تکان دهنده بود که امروز متشر شد امروز خبر پیدا شدن جسد بنیتا کودک هشت ماهه منتشر شد.

بنیتا کودک هشت ماهه که چند روز پیش درون پیراد پدرش بود که پدر او برای دقایقی از ماشین خارج میشود تا چیزی از مغازه خرید کند اما

یک سارق سریع سوار پراید او میشود و پراید را به همراه بنیتا کودک هشت ماهه به سرقت میبرد.

متاسفانه این کودک توسط سارق به قتل رسیده و به همراه پراید در پاکدشت رها شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت از کشف خودرو سرقت شده دختر ۸ ماهه در پاکدشت خبر داد. رحیم علیش پور با بیان این که خودرو پراید سرقت شده در تهران که یک کودک هشت ماهه نیز در آن حضور داشته، در پاکدشت کشف شد، اظهار داشت: کودک ۸ ماهه داخل این خودرو متاسفانه فوت کرده است.

وی اضافه کرد: دو سارق «بنیتا» ۸ ماهه نیز در پاکدشت شناسایی و دستگیر شدند.

بر اساس این گزارش، ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح پنج شنبه ۲۹ تیرماه سال جاری، پدر جوانی همراه دختر ۸ ماهه اش به نام «بنیتا» سوار بر خودروی پراید از داخل پارکینگ خانه در خیابان «مُطلبی» منطقه «مشیریه» خارج شدند.

پدر جوان در حالی که خودرو روشن بوده برای بستن درب پارکینگ از خودرو پیاده می شود، اما لحظاتی نگذشته بود که خودرو و نیز دختر ۸ ماهه در مقابل چشمان پدر به سرقت رفت. پلیس تهران جزئیات کشف جسد دختر 8 ماهه را اعلام کرد مركز اطلاع رساني پليس آگاهي فرماندهي انتظامي تهران بزرگ در اطلاعيه اي اعلام كرد: بدنبال سرقت خودرو فردي در روز پنج شنبه در منطقه مشيريه تهران كه پس از خروج از پاركينگ منزلش بمنظور بستن درب پاركينگ خودرو را بصورت روشن رها كرده و منجر به سرقت خودرو و نوزاد هشت ماهه اش شد، بلافاصله يك تيم از كارآگاهان زبده پليس آگاهي فرماندهي انتظامي تهران بزرگ دستگيري سارق يا سارقين و يافتن كودك ربوده شده را در دستور كار خود قرار دادند.

اين مركز در ادامه افزود: عليرغم نبود هيچ گونه سرنخ و اثري از مجرم يا مجرمين، كارآگاهان با انجام اقدامات پليسي موفق شدند دو نفر را شناسايي كه نفر اول در محل سكونت خود واقع در شهرستان پاكدشت دستگير و در اظهارات خود به سرقت خودرو و ربايش كودك توسط يكي از دوستانش اعتراف و اعلام كرد در همان ساعات اوليه پس از سرقت وي به همراه همدستش خودرو و كودك را به شهرستان پاكدشت منتقل كرده و سپس از همديگر جدا شدند.

بلافاصله مامورين به محل اختفاي سارق اصلي مراجعه و وي را دستگير كردند.اين فرد كه داراي سوابق متعدد كيفري است و به تازگي از زندان آزادشده است در اعترافات اوليه اعلام كرد كه ساعاتي پس از سرقت و انتقال خودرو به خارج از تهران ،خودرو و نوزاد هشت ماهه را در يكي از خيابانهاي شهرستان پاكدشت رها كرده و در حال حاضر هيچ گونه اطلاعي از سرنوشت كودك ربوده شده ندارد.

سرانجام كارآگاهان به نشاني اعلامي مراجعه و متاسفانه با پيكر بي جان كودك ربوده شده مواجه گرديدند.

پليس در پايان باتوجه به تلاشهاي صورت گرفته براي كشف اين جنايت و ضمن ابراز همدردي با خانواده اين كودك،از والدين خواست در نگهداري از فرزندان خود دقت بيشتري داشته باشند تا ديگر شاهد وقوع اينگونه فجايع نباشيم. اعترافات کامل عامل ربودن بنیتا/ مرگ دختر 8 ماهه به علت گرما و گرسنگی یک منبع آگاه جزئیات تازه ای از اعترافات عامل ربودن بنیتا دختر 8 ماهه را تشریح کرد.

یک منبع آگاه در مورد نحوه شناسایی عامل ربودن دختر 8 ماهه و دستگیری او و همدستش گفت: پس از اعلام موضوع به پلیس و در جریان تحقیقات ماموران پلیس آگاهی تهران متوجه رد پای دو سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو شدند. همچنین مشخص شد که یکی از این دو سارق به تازگی از زندان آزاد شده است.

وی ادامه داد: با شناسایی مخفیگاه یکی از این سارقان، او اعتراف کرد که خودرو و بچه در اختیار همدستش است. با دستگیری سارق دوم او در بازجویی ها منکر هرگونه سرقت شد تا اینکه پس از روبرو شدن با همدستش لب به اعتراف گشود.

این منبع آگاه تاکید کرد :سارق در بازجویی ها اعتراف کرد پس از سرقت خودرو از مشیریه به همراه کودک، آن را همان روز در یکی از خیابان های پاکدشت آورده و پس از بالا کشیدن شیشه ها آن را رها کرده است.

وی افزود: ماموران بلافاصله به محل رها کردن خودرو در محله ای خلوت رفته و مشاهده کردند خودرو زیر آفتاب شدید قرار دارد. شدت گرما به حدی بود که جسد کودک 8 ماهه دچار جمود نعشی شده بود.

به گفته این منبع آگاه با توجه به شرایط محل قرار گیری خودرو و بالا بودن شیشه های خودرو به احتمال زیاد دختر 8 ماهه به علت گرما و گرسنگی و تشنگی جان خود را از دست داده است. در حال حاضر با دستور قضایی جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است.

وی تاکید کرد: قاتل مدعی است وقتی خودرو را رها کرده است، هنوز زنده بود

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سرانجامی تلخ برای بنیتا کودک ۸ ماهه دزیده شده
    http://khargush.com/a-bitter-ending-for-benita-is-a-8-month-old-baby/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 74