سوپرایزی ویژه برای سرخ پوشان | سایت تفریحی خبری خرگوش
اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
خانه » اخبار داغ » سوپرایزی ویژه برای سرخ پوشان
سوپرایزی ویژه برای سرخ پوشان

سوپرایزی ویژه برای سرخ پوشان

سوپرایزی ویژه برای سرخ پوشان

سوپرایزی ویژه برای سرخ پوشان|تیم پرسپولیس

سوپرایزی ویژه برای سرخ پوشان

پایان ترس و هراس برای پرسپولیس و سرخ پوشان پایتخت. تیم پرسپولیس حالا بیشتر از روزهای قبل به شنیدن خبرهای خوب و اتفاقات خوب امیدوار هستند در روزهایی که خبرهای بسیاری در مورد بدهی پرسپولیس به گوش میرسد اعضای هیت مدیره پرسپولیس معرفی شدند و این تیم بسیار امیدوارتر از قبل است

پایان استرس برای پرسپولیس

سوپرایز برای پرسپولیس

سوپرایزی ویژه برای سرخ پوشان|تیم پرسپولیس

سوپرایزی ویژه برای سرخ پوشان

در روزهایی که اخبار مختلفی در مورد بدهی خارجی پرسپولیس و خطر محرومیت توسط فیفا شنیده می‌شد، اعضای هیات مدیره پرسپولیس معرفی شدند. در بین نفرات انتخاب شده، دو چهره جدید حضور دارند و اگرچه آن‌ها اصلا فوتبالی نیستند اما می‌توانند کمک بزرگی برای خانواده بزرگ‌ پرسپولیس باشند.

موضوع تامین ۷میلیارد بدهی باشگاه پرسپولیس برای بستن پرونده ژوزه اصلا کار راحتی نیست. رقمی هم که از کمک‌های مردمی به دست آمده فاصله زیادی با ۱میلیارد دارد که نشان می‌دهد نباید امید زیادی حداقل به این راه داشت اما حالا وجود دو فرد با تجربه و کاربلد در امور اقتصادی و بازرگانی، نوید بخش این مساله برای هواداران پرسپولیس است که خطر حکم‌ فیفا حل شدنی است و با شرایط جدید حتی می‌توان کمک‌های مردمی را در امور دیگری برای تیم پرطرفدار پایتخت خرج کرد.

گلپایگانی‌ و حاجی‌بیگی، با توجه به سابقه فعالیت در زمینه اقتصاد می‌توانند درهای جدیدی را باز کنند و راه‌های جدیدی را برای تامین منابع مورد نیاز باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی خارجی و فرار از محرومیت‌های بین‌‌المللی ارائه دهند تا به این ترتیب نماینده کشورمان با خیال راحت به موفقیت در آسیا فکر کند و خیال هواداران پرشمار این‌ تیم هم راحت شود.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سوپرایزی ویژه برای سرخ پوشان
    http://khargush.com/a-special-surprise-for-the-red/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 35