در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟ | سایت تفریحی خبری خرگوش
یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟
در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟

در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟

در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟

[caption id="attachment_368" align="aligncenter" width="300"]در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟ در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟[/caption]

عباس جدیدی که با عکس چند روز قبل خود حسابی سروصدا کرده بود و انتقادات زیادی را متوجه خود می دید، ساعاتی قبل به منزل زنده یاد منصور پورحیدری رفت و با خانواده آن مرحوم روبرو شد و عذرخواهی کرد.

در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟

دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری

[caption id="attachment_368" align="aligncenter" width="466"]در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟ در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟[/caption] [caption id="attachment_369" align="aligncenter" width="600"]در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟ در دیدار عباس جدیدی با خانواده پورحیدری چه گذشت؟[/caption]

عباس جدیدی که با عکس چند روز قبل خود حسابی سروصدا کرده بود و انتقادات زیادی را متوجه خود می دید، ساعاتی قبل به منزل زنده یاد منصور پورحیدری رفت.

در این ارتباط نکته جالب وقتی بود که فریده شجاعی همسر زنده یاد پورحیدری با او روبرو شد.

جدیدی به محض دیدن شجاعی از او عذرخواهی کرده و تاکید داشت که این عکس بدون هماهنگی با او انداخته و منتشر شده است.

شجاعی پس از شنیدن این جملات درحالی که صدایش کاملا گرفته بود، به جدیدی گفت: ما از شما اصلا ناراحت نیستیم. خیلی ها به عیادت آمدند و شما هم یکی از آنها بودید که لطف داشتید و به منصور سر زدید. منصور ارتباط خوبی با شما داشت و در چند نوبت به هیات های عزاداری تان آمده بود. مطمئنا این اتفاق فراموش خواهد شد.

جدیدی در ادامه درحالی که گریه می کرد، اعلام داشت: تنها حسرتم این است که چرا امروز نبودم تا زیر تابوت منصورخان را بگیرم. علی پورحیدری می گوید پدرش عباس جدیدی را دوست داشته و راضی به این برخوردها با عضو شورای شهر نیست.

عباس جدیدی عصر یکشنبه همراه با علی پروین به منزل پورحیدری ها رفت. او آنجا بار دیگر برای ماجرای عکس کذایی عذر خواست و گفت:«به دلیل فشارهای بعد از انتشار ناخواسته عکس نتوانسته بوده به مراسم خاکسپاری برود.» علی پروین هم طبق معمول وساطت کرده و علی پورحیدری هم گفته:«پدرم عباس جدیدی را دوست داشت و حتی به هیاتش می رفت. الان هم از مردم می خواهم ماجرای آن عکس را پیگیری نکنند.»

دسته بندی : اخبار ورزشی

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 68