تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم | سایت تفریحی خبری خرگوش
هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم
تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم

تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم

تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم

[caption id="attachment_11325" align="aligncenter" width="300"]تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم[/caption]

حرکات ورزشی مخصوص سوزاندن چربی شکمی؛ امروزه چاقی و چربی های اضافه از مشکلات شایع در بسیاری از جوامع است. بسیاری از افراد از وجود چربی در ناحیه شکم خود گله مندند. گاهی حتّی رعایت رژیم غذایی نیز تأثیر چندانی در آب کردن چربی های شکمی ندارد. چربی های شکمی معمولاً خیلی سخت تر از چربی های نواحی دیگر بدن سوزانده می شوند.

تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم

چربی شکم

[caption id="attachment_11325" align="aligncenter" width="300"]تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم[/caption]

بسیاری از افرادی که ورزش می‌کنند به دنبال سوزاندن چربی‌های شکمی هستند. چربی‌های شکمی سخت‌تر از بقیه چربی‌های بدن سوزانده می‌شوند. برای کم کردن چربی‌های شکم نیاز دارید که چربی کلّی بدن را بسوزانیم امّا حرکات ورزشی شکمی خاص می‌توانند کمک کننده باشند.

چند حرکت شکمی که به سوزاندن چربی‌های زیر شکم کمک می‌کنند عبارتند از:

1- بالا بردن پاها به ترتیب

سه ست 15 تایی از این حرکات انجام دهید. بر روی زمین بخوابید و پاها را به ترتیب بالا ببرید. کمی زانوها را خم کنید. پا را صاف به سمت سقف بالا برده و سپس پایین بیاورید.

2- حرکت قیچی

این حرکت را در 4 ست 15 تایی انجام دهید. بر روی زمین دراز بکشید. کمی زانوها را خم کنید و پاها را به سمت شکم بلند کنید. پاها را مخالف هم شبیه به قیچی حرکت دهید.

3- حرکت کوهنوردی

در حالت شنای سوئدی قرار بگیرید. پاها را به ترتیب به سمت شکم خم کنید و دوباره زمین بگذارید. در ست 15 تایی این حرکت را تکرار کنید.

4- حرکت پل

بر روی زمین دراز بکشید پاها را از زانو خم کنید و کف پاها را بر روی زمین بگذارید. باسن را از زمین بلند کنید طوری که بالاتنه و ران‌ها در یک خط قرار بگیرند. چند ثانیه در این حالت باقی بمانید و سپس بدن را پایین بیاورید. 4 ست 15 تایی این حرکت را تکرار کنید.

5- نگه داشتن پاها

بر روی زمین دراز بکشید پاها را با زاویه از زمین و در کنار هم روی هوا بلند کنید. چند ثانیه در این حالت بمانید و سپس پاها را بر روی زمین بگذارید دو ست 30 ثانیه‌ای حرکت را تکرار کنید.

6- حرکت دوچرخه

بر روی زمین دراز بکشید. دست‌ها را در کنار بدن قرار دهید. بر روی هوا با پاها حرکت دوچرخه انجام دهید. در ست های 25 تایی این حرکت را تکرار کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. تمرین های خاص سوزاندن چربی شکم
    http://khargush.com/abdominal-fat-burning-exercises/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 4