به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند | سایت تفریحی خبری خرگوش
لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند
به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند

به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند

به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند

[caption id="attachment_4409" align="aligncenter" width="300"]به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند[/caption]

به دلیل دعوا و اختلاف لفظی میان مریلا زارعی و مجری برنامه شب شیشه ای بر سر اختلاف سلیقه رضا رشید پور اعلام کرد که مریلا زارعی عصبانی شد و قصد زدن مرا داشت.که شما عزیزان میتوانید کلیپ مورد نظر را در دانلود و تماشا کنید.

به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند

 مریلا زارعی

مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند

[caption id="attachment_4409" align="aligncenter" width="833"]به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند[/caption] من خودم دارم زندگی می کنم. واقعیت این است که علی رغم این که مردم برایم خیلی محترم اند ولی این اجازه را به خودم می دهم برای این که همواره با مردم باقی بمانم، خودم تجربه کنم و خودم لمس کنم و خودم تصمیم بگیرم. ولی آن قدر با مردم شفاف و واضح هستم که بگویم ببخشید یا بگویم نه شما اشتباه می کردید. مثلا همین آقای طالبی جزء کسانی است که نگاه تند و تفکر خاصی دارد. اصلا تفکر من با آقای طالبی و تفکر خانواده من به تفکر ایشان شبیه نیست. [caption id="attachment_4411" align="aligncenter" width="806"]به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند به گفته یکی از هنرمندان مریلا زارعی آمده بود که مرا بزند[/caption] مریلا زارعی اما سال های سال است که او جزء دوستان خوب من است. باور کنید خیلی اوقات که دچار مشکلی می شوم اولین رفیقی ست که از او کمک می گیریم. او واقعا برادرانه، مهربان، منطقی و مستدل من را راهنمایی می کند. این بخش از وجود ایشان ربطی به تفکر سیاسی شان ندارد. مهم این است که خصلتی در آقای طالبی وجود دارد که در خیلی از دوستان روشنفکرمان نیست: تحمل شنیدن صدای مخالف و دادن پاسخ منطقی! در زیر این کلیپ را دانلود کنید:

دانلود و مشاهده فیلم در تلگرام ما

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 59