اقای بازیگری که ویلچر نشین شد | سایت تفریحی خبری خرگوش
حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
خانه » اخبار داغ » اقای بازیگری که ویلچر نشین شد
اقای بازیگری که ویلچر نشین شد

اقای بازیگری که ویلچر نشین شد

اقای بازیگری که ویلچر نشین شد

اقای بازیگری که ویلچر نشین شد|عزت الله انتظامی

اقای بازیگری که ویلچر نشین شد

عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت و خوب کشورمان در سن ۹۴ سالگی به سر می برد او دیگر نمیتواند کار کند مجید انتظامی پیشکسوت عرصه موسیقی در خصوص وضعیت پدرش عزت الله انتظامی گفت او دوست ندارد مردم او را با ویلچر ببینند و به همین دلیل دوست ندارد در هر محفلی حاضر شود او گفت وضعیت جسمانی پدرم خوب است اما به دلیل قادر نبودن به راه رفتن از ویلچر استفاده میکند در ادامه گفتگو با انتظامی را بخوانید

عزت الله انتظامی ویلچر نشین شد

عزت الله انتظامی

اقای بازیگری که ویلچر نشین شد|عزت الله انتظامی

اقای بازیگری که ویلچر نشین شد

مجید انتظامی پیشکسوت عرصه موسیقی در خصوص وضعیت جسمانی این روزهای پدرش عزت الله انتظامی گفت: پدرم این روزها حال جسمانی‌اش به طور کلی خوب است اما به دلیل ناتوانی در راه رفتن دائماَ از ویلچر استفاده می‌کند.
وی ادامه داد: دلیل اینکه آقای بازیگر این روزها دوست ندارد در هر محفلی حاضر شود این است که نمی‌خواهد دوستدارانش وی را با ویلچر و در چنین وضعیتی ببینند، ضمن اینکه پدرم از نظر شنوایی بسیار ضعیف شده و بسیاری از کلمات را به سختی می‌شنود.

این پیشکسوت عرصه موسیقی در خصوص اینکه آیا آقای بازیگر باز هم می‌تواند در عرصه بازیگری فعالیت کند یا خیر افزود: آنچه که مسلم است عزت الله انتظامی ۹۴ سال سن دارد و از نظر جسمی و فکری در شرایطی نیست که بخواهد حتی دیالوگ‌ها را حفظ کند. وی این روزها بعضا برخی از کلمات را اشتباه ادا می‌کند و خیلی چیزها هم از یادش می‌رود.

وی در خصوص وضعیت جسمانی خود ادامه داد: حالم خوب است و دائم داروهایی که توسط پزشک معالجم تجویز شده را مصرف می کنم تا بهتر شوم .
انتظامی در خصوص فعالیت های کاری خود تصریح کرد: درحال حاضر یک اثر را در حوزه دفاع مقدس آماده کرده بودم که آن را به موزه دفاع مقدس تحویل داده‌ام اما هنوز نمی‌دانم که چه زمانی منتشر خواهد شد.

وی در خصوص وضعیت این روزهای موسیقی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه این روزها در هیچ محفلی حاضر نمی‌شوم خیلی‌ها از روی حسادت می‌خواهند برایم حاشیه درست کنند اما سعی می‌کنم با فاصله گرفتن از این حواشی آرامش خود را حفظ کنم.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. اقای بازیگری که ویلچر نشین شد
    http://khargush.com/acting-wheelchair-player/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 50