بازداشت محسن افشانی و همسرش در ورزشگاه آزادی | سایت تفریحی خبری خرگوش
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » بازداشت محسن افشانی و همسرش در ورزشگاه آزادی
بازداشت محسن افشانی و همسرش در ورزشگاه آزادی

بازداشت محسن افشانی و همسرش در ورزشگاه آزادی

بازداشت محسن افشانی و همسرش در ورزشگاه آزادی

  محسن افشانی و همسرش سویل که قصد داشتند با گریم مردانه وارد استادیوم شوند در ورزشگاه آرادی دستگیر شدند.

بازداشت محسن افشانی و همسرش

ماجرای بازداشت محسن افشانی و همسرش در ورزشگاه آزادی سوژه شده و در فضای مجازی دست به دست میشود. محسن افشانی بازیگر 29 ساله کشورمان با کار عجیب تازه اش خبرساز شده است. وی قصد داشته برای تماشای بازی پرسپولیس همسرش را با گریم مردانه و ریش و سبیل وارد ورزشگاه آزادی کند که توسط نیروهای پلیس دستگیر شده اند. مدتی است که خبر ورود دختران با گریم مردانه به استادیوم ها داغ شده است که در این بین این بازیگر نیز میل داشته با این روش همسرش را به استادیوم وارد کند که دستگیر شدند.

بازیگر مشهور و همسرش در ورزشگاه آزادی دستگیر شدند.

محسن افشانی و همسرش که میخواستد با گریم مردانه بازی پرسپولیس و الجزیره را از نزدیک تماشا کنند توسط نیروهای یگان ویژه شناسایی و دستگیر شدند. سویل خیابانی همسر محسن افشانی که با کارهای عجیب در صدر اخبار رسانه ها هستند این با با گریم مردانه و ریش و سبیل دستگیر شد. قبل از این هم خبر منتشر شدن عکس محسن افشانی و همسرش در استخر خبرساز شده بود.

عکس محسن افشانی و همسرش در استخر

محسن افشانی و همسرش در اینستاگرام

[caption id="attachment_14053" align="aligncenter" width="300"]محسن افشانی و همسرش در استخر محسن افشانی و همسرش در استخر[/caption] بعد از ماجرای محسن افشانی و همسرش در استخر ماجرای بوسه وی ای پی و عاشقانه محسن افشانی در جشن ساخت ایران 2 خبر ساز شده بود . این زن و شوهر هر ورز دنبال ماجراجویی و حاشیه درست کردن هستند.

بوسه عاشقانه محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی و همسرش

[caption id="attachment_14185" align="aligncenter" width="300"]محسن افشانی و همسرش در اینستاگرام محسن افشانی و همسرش[/caption]    
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 83