حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96 | سایت تفریحی خبری خرگوش
برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات ۹۶
حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات ۹۶

حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات ۹۶

حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96

[caption id="attachment_5227" align="aligncenter" width="300"]حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96 حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96[/caption]

دکتر محمود احمدی نژاد که چندی پیش از سوی رهبری هشدار ثبت نام نکردن در انتخابات ریاست جمهوری را دریافت کرده بود بر خلاف تصور امروز با حضور در ستاد انتخابات کاندیدای انتخابات 96 شد.

احمدی نژاد پیشتر گفته بود که بعد از نهی رهبری از کاندیداتوری، وارد رقابت های انتخاباتی نخواهد شد و به همین دلیل، بقایی نامزد کرده بود. با این وجود، ناظران سیاسی معتقد بودند که بقایی نامزد نهایی احمدی نژاد نیست چرا که به دلیل برخی پرونده های مفتوح، رد صلاحیت وی قطعی است.

حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96

ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات

عکس جنجالی احمدی نژاد

[caption id="attachment_5227" align="aligncenter" width="800"]حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96 حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96[/caption] حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام که به سرعت منتشر شد. [caption id="attachment_5226" align="aligncenter" width="300"]حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96 حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96[/caption] واکنش عجیب الیاس نادریان به کاندیدا شدن احمدی نژاد در انتخابات 96 [caption id="attachment_5225" align="aligncenter" width="1280"]حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96 حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات 96[/caption]

متن کامل اظهارات رهبر معظم انقلاب پیرامون منع آقای احمدی‌نژاد از حضور در انتخابات سال آینده

بله، یک نفری، یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه‌ی صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید. نگفتیم هم شرکت نکنید، گفتیم صلاح نمی‌دانیم ما شما شرکت کنید. این را گفتیم. خب یک چیز عادی است. انسان بایستی آن چیزی را که می‌بیند و می‌فهمد و فکر می‌کند که به نفع برادر مؤمن‌اش است باید به او بگوید دیگر. ما هم اوضاع کشور را خب، غالباً بیشتر از اغلب افراد آشنا هستیم. آدم‌ها هم، بخصوص آدم‌هایی که صدها جلسه با ما نشستند و برخاستند بیشتر و بهتر از دیگران می‌شناسیم. با ملاحظه‌ی حال مخاطب و اوضاع کشور به یک آقایی انسان توصیه می‌کند که آقا شما اگر توی این مقوله وارد شدید این دو قطبی در کشور ایجاد می‌شود. دو قطبی در کشور مضرّ است به حال کشور. من صلاح نمی‌دانم شما وارد بشوید. بله، این چیز خیلی مهمی که نیست. این یک چیز خیلی طبیعی است، خیلی ساده است. بله، ما این توصیه را به یکی از آقایان، به یکی از برادران کردیم.

کاربران عزیز اینترنتی این مطلب از سایر سایت ها و کانال های تلگرامی برگرفته شده است که به هیچ عنوان از سوی مدیریت سایت تفریحی خرگوش تآیید و تکذیب نمیشود. این سایت هیچگونه موضع گیری انتخاباتی ندارد و مطالب خود را صرفا جهت اطلاع منتشر می کند.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. حرکت جنجالی احمدی نژاد بعد از ثبت نام در انتخابات ۹۶
    http://khargush.com/ahmadinejad-controversial-move-after-electoral-register/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 47