آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس | سایت تفریحی خبری خرگوش
گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس
آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس

آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس

آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس

[caption id="attachment_508" align="aligncenter" width="300"]آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس[/caption]

از ایالت های اورگان، کالیفرنیا و سان فرانسیسکو آمریکا خبر رسیده که به دنبال پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات، حامیان هیلاری کلینتون به خیابان ها آمده و آشوب به پا کردند.

آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس

شورش مردم آمریکا به اعتراض از ترامپ

خون و آتش در آمریکا

[caption id="attachment_508" align="aligncenter" width="640"]آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس[/caption] [caption id="attachment_507" align="aligncenter" width="640"]آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس[/caption] [caption id="attachment_504" align="aligncenter" width="640"]آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس[/caption] [caption id="attachment_505" align="aligncenter" width="640"]آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس[/caption] [caption id="attachment_506" align="aligncenter" width="640"]آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس[/caption] [caption id="attachment_509" align="aligncenter" width="640"]آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس[/caption] [caption id="attachment_510" align="aligncenter" width="640"]آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس آمریکا در آتش و خون به اعتراض از رئیس جمهوری ترامپ + عکس[/caption]

طبق گفته پایگاه «دیلی استار»، حامیان نامزد دموکرات در کالیفرنیا و اورگان دست به آشوب زده و با حضور در خیابان‌ها به نتیجه انتخابات اعتراض کردند.

در برخی از تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، تصاویر به آتش کشیده شدن سطل‌های زباله و حضور چند صد نفری معترضان دیده می‌شود.

بنا بر گزارش این رسانه انگلیسی، دانشجویان خشمگین دانشگاه اورگان، با سر دادن شعارهای تند علیه ترامپ به خیابان‌ها سرازیر شدند.

از ایالت کالیفرنیا هم خبر رسیده که دانشجویان معترض به نتیجه انتخابات و حامیان هیلاری کلینتون به خیابان‌ها آمده‌اند.

برخی فعالان در فضای مجازی و توئیتر در آمریکا، از «آشوب و تظاهرات اعتراضی» در سانفرانسیسکو هم خبر داده‌اند.

فعالان شبکه‌های مجازی در آمریکا، تعداد معترضان در تجمعات مخالفان دونالد ترامپ را «چند صد نفری» خوانده‌اند.

کمتر از 24 ساعت از اعلام پیروزی ترامپ شهرهای آمریکا شاهد اعتراضات گسترده و شدید مردمی است. اعتراضاتی که شعارهای تند علیه ترامپ و به آتش کشیدن آدمک های رئیس جمهور منتخب همراه بود. به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه دیلی میل، معترضان در نیویورک سیتی، شیکاگو، سانفرانسیسکو، واشنگتن و دیترویت به خیابان ها آمدند و شعار «ترامپ، رئیس جمهور من نیست» سر دادند معترضان می گفتند کمپین ترامپ مملو از نژادپرستی، بیگانه هراسی و تبعیض نژادی بوده است. نیویورک در نیویورک هزاران معترض در میدان اتحاد گرد هم آمده و به طرف برج ترامپ حرکت کردند. صف طولانی این معترضان باعث ترافیک شدیدی در این منطقه شد. در جریان این اعتراضات دستکم 30 تن بازداشت شدند. به گفته اداره پلیس نیویورک معترضان حاضر در مقابل برج ترامپ چهارشنبه شب نزدیک به 10 هزار تن بوده اند. آنها شعارهای ضد ترامپ از جمله «عاشق دشمن ترامپم» سر دادند. سانفرانسیسکو در سانفرانسیسکو نیز هزاران معترض به خیابان ها آمده و پلاکاردهایی حمل کردند که روی آن نوشته شده بود «ترامپ می گوید برگردیم، ما می گوییم مبارزه کنیم. نه به نژادپرستی، تبعیض نژادی و جنگ». یکی از معترضان گفت: ما به مردم آمریکا و دونالد ترامپ نشان می دهیم که عقب نمی کشیم و جهل آشکار ترامپ را تحمل نخواهیم کرد. ترامپ رئیس جمهور من نیست. کالیفرنیا در کالیفرنیا حدود 1500 دانش آموز و معلم پیش از ساعت 9 صبح به وقت محلی از کلاس ها خارج شدند. حدود 2000 تن چهارشنبه صبح در دانشگاه کالیفرنیا علیه انتخاب ترامپ اعتراض کردند. معترضان در جریان این رویداد سطل های آشغال و آدمک های ترامپ را در مقابل ساختمان شهرداری به آتش کشیدند. شیکاگو حدود 2000 تن در مقابل هتل بین المللی ترامپ در شیکاگو تجمع کرده و شعار «نه به ترامپ، نه به آمریکای نژاد پرست» سر دادند. یکی از معترضان گفت: من از آنچه که در این کشور رخ می دهد وحشت کرده ام تا می توانید از حقوقتان لذت ببرید. این راهپیمایی ها در حالی صورت گرفت که چهره های برجسته سیاسی از آمریکایی ها خواستند تا از ترامپ حمایت کنند. سیاتل ساعت 16 به وقت محلی صدها معترض در پارک «وست لیک» گرد هم آمدند و با استفاده از بلندگوهای دستی اعتراض خود را نسبت به این میلیاردر اعلام کردند. تعداد این معترضان در زمان اندکی به هزاران تن افزایش یافت. آنها سپس به طرف کپتال هیل حرکت کردند. در رویدادی جداگانه پنج تن ساعت 7 صبح به وقت محلی به ضرب گلوله کشته شدند در حالیکه اعتراضات همچنان ادامه داشت. پلیس اعلام کرد: هیچ ارتباطی میان این دو رویداد وجود ندارد. نیواورلئان چندین معترض در میدان «لی» گردهم آمدند و در اعتراض به انتخاب ترامپ آدمک های وی را به آتش کشیدند. این معترضان شعارهایی چون «قدرت سیاه»، «از میان برداشتن برتری سفیدپوستان» و «نه به ترامپ، نه به آمریکای نژادپرست» سر دادند.

دسته بندی : اخبار داغ سیاسی

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 46