انجلینا جولی و همسر جدیدش | سایت تفریحی خبری خرگوش
آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
خانه » اخبار داغ » انجلینا جولی و همسر جدیدش
انجلینا جولی و همسر جدیدش

انجلینا جولی و همسر جدیدش

انجلینا جولی و همسر جدیدش

انجلینا جولی و همسر جدیدش|همسر جدید انجلینا جولی

انجلینا جولی و همسر جدیدش

انجلینا جولی و بردپیت یکی از بزرگترین و مهمترین زوج های هنری هالیوودی بودند که سال گذشته از هم جدا شدند و خبر جدایی انها مانند بمب بزرگ خبری بود این زوج هنری شش فرزند داشت و هر شش فرزند بعد از جدایی با انجلینا جولی زندگی می کنند در حالیکه برد پیت هنوز از جدایی خود از انجلینا جولی ناراحت است اما انجلینا جولی گویا برنامه های تازه ای دارد

همسر جدید انجلینا جولی

انجلینا جولی

انجلینا جولی و همسر جدیدش|همسر جدید انجلینا جولی

انجلینا جولی و همسر جدیدش

هر چقدر از زمان طلاق این زوج جنجالی هالیوودی می گذرد اتفاقات جدیدی برای هر دوی اینها می افتد. در حالی که براد پیت ۵۴ ساله این روزها هنوز هم بابت جدایی از آنجلینا ناراحت است و برای دیدن فرزندانش بی تابی می کند آنجلینا بر عکس زندگی شادی را در پیش گرفته است. این سوپراستار هالیوود به طور کامل براد پیت را پشت سر گذاشته و اکنون فقط به برنامه های جدید خود فکر می کند. یکی از این برنامه های جدید مردی بریتانیایی است، مردی که فعلا نامش فاش نشده اما گفته می شود موسس یک شرکت بازرگانی بزرگ در انگلیس است.
اخبار محرمانه حاکی از این است که جولی قصد ازدواج با این فرد نسبتا ناشناخته را دارد. او بابت حضانت فرزندانش خیالش راحت است چرا که در زمان طلاق حضانت قانونی آنها را بر عهده گرفت.
hollywoodlife همسر جدید جولی را مردی «خوش قیافه» توصیف می کند. اخبار دیگر حاکی از این است که این مرد دستی هم در سیاست بریتانیا دارد.
رازهای جولی یکی پس از دیگری آشکار می شوند. اکنون همه می خواهند بدانند این مرد کیست، مردی که شاید جولی به خاطر او براد پیت را رها کرده باشد.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 27