آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی | سایت تفریحی خبری خرگوش
سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی
آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی

آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی

آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی

[caption id="attachment_6028" align="aligncenter" width="300"]آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی[/caption]

آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی

قربانیان تجاوز جنسی

تجاوز جنسی

[caption id="attachment_6027" align="aligncenter" width="300"]آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی[/caption] [caption id="attachment_6028" align="aligncenter" width="300"]آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی[/caption] [caption id="attachment_6029" align="aligncenter" width="538"]آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی[/caption]

آنجلینا جولی در بین قربانیان تجاوز جنسی و عکس های آنجلینا جولی در میان قربانیان تجاوز جنسی

آنجلینا جولی در بین قربانیان تجاوز جنسی

آنجلینا جولی با حدود ۲۰ تن از دختران مهاجری ملاقات کرد که بر مبنای گزارش سازمان ملل متحد همه شان قربانی تجاوز جنسی و یا خشونت جنسی شده اند. این دختران از درگیری‌های داخلی کنگو، سودان جنوبی،‌ سومالی، بروندی و رواندا گریخته‌اند و بیشتر آنها قربانی خشونت‌های جنسیتی و جنسی شده‌اند.

عکس های آنجلینا جولی در بین دختران قربانی تجاوز

این هنرپیشه ۴۲ ساله در جریان این دیدار گفت: «اینها نه تنها باید از خشونت شدید و تعقیب فرار می کردند، بلکه همه چیزشان را از دست داده و مرگ اعضای خانواده شان را نیز دیده اند».

سفیر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور مهاجران افزود: «آنها به شدت مورد سوء استفاده قرار گرفته اند، به آنها بی احترامی شده و رنج بسیاری کشیده اند».

آمار سازمان ملل متحد می رساند که در حال حاضر در کنیا ۴۹۰ هزار مهاجر از کشورهای سومالیا، سودان جنوبی، کنگو، بروندی و دیگر کشورهای این منطقه افریقایی زندگی می کنند. شمار زیادی از این مهاجران افریقایی در سال های اخیر راه مهاجرت به سوی اروپا را در پیش گرفته اند و هزاران تن شان در دریای مدیترانه جان باخته اند.

در زیر این کلیپ را دانلود کنید:

دانلود و مشاهده فیلم در تلگرام ما

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. آنجلینا جولی و قربانیان تجاوز جنسی
    http://khargush.com/angelina-jolie-and-victims/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 25