این شیخ جنجالی عرب مهدی صاحب الزمان معرفی شد | سایت تفریحی خبری خرگوش
برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر
ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر

ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر

ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر

[caption id="attachment_920" align="aligncenter" width="300"]ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر[/caption]

بدین وسیله اعلام می کنم که من امام مهدی منتظر (محمد بن عبدالله) هستم! که در پیشگویی ها نامش ذکر شده و آمده ام تا زمین را پر از عدل کنم (!) و از تمامی مسلمانان سنی و شیعه و ملل کشورهای جهان می خواهم که با من بیعت کنند!

ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر

شیخ جنجالی عرب یا صاحب الزمان

[caption id="attachment_920" align="aligncenter" width="268"]ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر[/caption] [caption id="attachment_919" align="aligncenter" width="537"]ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر ظهور جنجالی مهدی صاحب الزمان در مصر[/caption]

دین وسیله اعلام می کنم که من امام مهدی منتظر (محمد بن عبدالله) هستم! که در پیشگویی ها نامش ذکر شده و آمده ام تا زمین را پر از عدل کنم (!) و از تمامی مسلمانان سنی و شیعه و ملل کشورهای جهان می خواهم که با من بیعت کنند! شیخ جنجالی مصر با انتشار بیانیه ای "مهم" در صفحه خود در فیسبوک، خود را مهدی منتظَر نامید و از مردم خواست با وی بیعت کنند!

محمد عبدالله نصر مشهور به "شیخ میزو" که از فارغ التحصیلان الازهر مصر است و به نظر می رسد قوۀ عاقلۀ خود را از دست داده، در فیسبوک نوشت: بدین وسیله اعلام می کنم که من امام مهدی منتظر (محمد بن عبدالله) هستم! که در پیشگویی ها نامش ذکر شده و آمده ام تا زمین را پر از عدل کنم (!) و از تمامی مسلمانان سنی و شیعه و ملل کشورهای جهان می خواهم که با من بیعت کنند! وی که حتی نام صحیح حضرت صاحب الزمان (عج) را هم نمی داند، سپس به دو حدیث از کتب موسوم به "صحیح" اهل سنت، یعنی سنن ابی داوود و ترمذی اشاره کرده که به نقل از پیامبر اکرم (ص) می گوید: اگر تنها یک روز از عمر زمین باقی مانده باشد، خدا آن روز را آنقدر طولانی می کند که مردی از اهل بیت من ظهور کند... و زمین را پر از عدل و داد کند، چنان که از ظلم و جور پر شده است.

گفتنی است، شیخ میزو که در الازهر درس خوانده و پس از انقلاب ژانویه مصر سر و کله اش پیدا شد و او را "خطیب میدان التحریر" نامیده اند. وی نظرات جنجالی زیادی دارد و در مصر او را به "توهین به ذات الهی" هم متهم کرده اند.

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 73