نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش | سایت تفریحی خبری خرگوش
حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
خانه » اخبار داغ » نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش
نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش

نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش

نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش

نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش

نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش

صحبت های محمّدرضا عارف درباره اظهارات پسرش؛ نظر رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات پسرش، محمّدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره بحث ژن خوب که پسرش به راه انداخت، گفت: نظر خاصی ندارم، به اندازه کافی در فضای مجازی افاضه فرمودند.

نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش

محمّدرضا عارف

نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش

نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش

محمّدرضا عارف رئیس فراکسیون امید در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره بحث ژن خوب که فرزندش مطرح کرده بود، اظهار داشت: نظر خاصّی ندارم. به اندازه کافی در فضای مجازی افاضه فرمودند و فکر می‌کنم کافی است.

وی در مورد این که آیا در این زمینه به فرزندتان توصیه‌ای نکردید، ادامه داد: من همان توصیه‌ای را که به همه جوانان دارم به فرزند خودم هم می‌کنم حالا چه قدر مؤثّر باشد و یا چه قدر نباشد نمی‌دانم.

رئیس فراکسیون امید با بیان این که در فضای بداخلاقی از این مسئله بسیار سوء استفاده شد، تصریح کرد: به اندازه کافی درباره این موضوع بحث و سوء استفاده شده و می‌خواهید من چه نظری بدهم؟

وی گفت: فرزند من همیشه شاگرد ممتاز بوده و در هر مسابقه‌ای شرکت کرد اوّل شد و گفته من این را از پدر و مادرم که همواره در تحصیلاتشان شاگرد اوّل بودند به ارث برده‌ام امّا از آن سوء استفاده شد.

نماینده مردم تهران در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر این که فکر نمی‌کنید این اظهار نظر فرزند شما جامعه را طبقه بندی کرد و آثار منفی داشت؟ سکوت کرد و هیچ پاسخی نداد.

عارف همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که چرا مسعود پزشکیان و محمود صادقی در هیئت رئیسه سال دوم فراکسیون امید حضور ندارند اظهار داشت: هر کسی علاقه مند است کاندیدا می‌شود.

وی ادامه داد: آقای صادقی می‌خواست بیشتر وقتش را برای فراکسیون شفافیت که فراکسیون مهمی است بگذارد و آقای پزشکیان هم در هیئت رئیسه مجلس خیلی درگیر است و به همین دلیل در هیئت رئیسه جدید حضور ندارند.

رئیس فراکسیون امید در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که برخی از اعضای فراکسیون امید این روزها گلایه‌هایی از فراکسیون مستقلّین به جهت رأی ندادن به بی‌طرف، وزیر پیشنهادی نیرو و دیگر قضایای رأی اعتماد دارند نظر شما چیست؟ گفت: ما گله‌ای از فراکسیون‌های دیگر نداریم چرا که هر فراکسیونی بر اساس ساز و کار خودش عمل می‌کند و بدیهی است که ما هم بر اساس ساز و کار خودمان عمل کردیم و اگر در این جا گله‌ای هم باشد گله شخصی است.

عارف درباره شائبه وجود برخی زد و بند و باج‌خواهی در زمان رأی اعتماد تصریح کرد: انشالله که زد و بند و باج‌خواهی وجود نداشته و هر کسی بر اساس نظر و تکلیف سیاسی و ملّی خودش رأی داده است.

نماینده مردم تهران درباره معرفی نشدن وزیر علوم همراه با دیگر وزرای کابینه جدید گفت: اگر وزیر علوم همراه با دیگر وزرا معرّفی می‌شد بهتر بود تا سال تحصیلی با حضور وزیر آغاز می‌شد امّا این اتّفاق نیفتاد و انتظار می‌رود که هر چه سریع تر و بعد از تعطیلات مجلس وزیر علوم به مجلس معرّفی شود.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که نقشه راه فراکسیون امید در دوره جدید با توجّه به انتقادهایی که از عملکردش می‌شود، چیست، اظهار داشت: اگر انسان فعّالیّت و کار کند، طبیعی است که مورد انتقاد هم قرار می‌گیرد و بهتر این است که کاری انجام نگیرد تا انتقادی هم نشود.

عارف افزود: فراکسیون امید در همه صحنه‌ها حضوری مفید و تأثیرگذار داشته و علی رغم همه بحث‌هایی که می‌شود انسجام فراکسیون خیلی خوب است.

وی با بیان این که اعضای فراکسیون روز گذشته در رأی خود ثابت کردند که مسیر فراکسیون کاملاً درست است، گفت: ما برای بهبود وضعیت فراکسیون جلسات داخلی خود را ادامه خواهیم داد تا فراکسیون جدّی‌تر کار کند.

نماینده مردم تهران با بیان این که سال دوم، سال برنامه‌ای فراکسیون است، تصریح کرد: ما در این دوره می‌خواهیم برنامه‌های خود را باتوجّه به اولویّت‌های دولت و در چهارچوب برنامه ششم در مجلس داشته باشیم و ان شاءالله پروژه‌های جدیدی را که مهم ترین بخش آن ها اقتصادی و اجتماعی است در مجلس پیگیری می‌کنیم.

عارف درباره شایعه ایجاد محدودیت برای خبرنگاران پارلمانی تأکید کرد: اگر در خانه مردم برای خبرنگاران محدودیت قائل شویم، در جاهای دیگر نمی‌توان توقّع داشت که خبرنگاران حضوری جدّی داشته باشند؛ امیدواریم هیئت رئیسه این مسئله را حل کند./منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. نظر عارف درباره ژن خوب فرزندش
    http://khargush.com/arefs-comment-good-gene-child/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 51