دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد | سایت تفریحی خبری خرگوش
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد
دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد

دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد

دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد

[caption id="attachment_11143" align="aligncenter" width="300"]دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد[/caption]

دستگیری پسری که به بهانه خواستگاری از دختران سرقت می کرد؛ پس سارقی که بهانه خواستگاری با طرح دوستی، کارت عابر بانک دختران جوان را سرقت می کرد، شناسایی شد و به دام پلیس افتاد. این پسر جوان با طرح نقشه خواستگاری به دختران نزدیک می شد و با آن ها رابطه دوستی برقرار می کرد. سپس در زمان مناسب کارت بانکی آن ها را سرقت می کرد.

دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد

خواستگاری

[caption id="attachment_11143" align="aligncenter" width="900"]دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد[/caption]

در مورّخه 03/03/1396 خانم جوانی به کلانتری 148 انقلاب مراجعه و عنوان داشت توسط شخصی بنام « امیر » مورد سرقت عابربانک و برداشت وجوه داخل حسابش قرار گرفته است.

پرونده در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع « سرقت و برداشت غیرمجاز پول از حساب » و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 6 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات مالباخته

خانم جوان ( مالباخته ) پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : « در موربخه 01/03/1396 از محل کار خود در محدوه میدان انقلاب به سمت منزل حرکت کردم، برای برداشت پول در مقابل دستگاه خودپرداز بانک توقّف کردم . از آن جا به بعد بود که جوانی تا ایستگاه مترو مرا تعقیب کرد، طی این مدت حواسم به وی بود، این شخص در داخل ایستگاه مترو به من نزدیک شد و اصرار بر طرح آشنایی با من داشت، بنده با این پیشنهاد مخالفت کردم امّا به اصرار ایشان در نهایت برای فردای آن روز قرار ملاقات گذاشتیم . فردای آن روز یعنی در مورخه 02/03/1396 در مقابل ایستگاه چهارراه ولیعصر با این شخص به نام امیر ملاقات کرده و از آن جا به کافی شاپ رفتیم، در همان ملاقات اوّلیه امیر مدعی شد که من تمامی شرایط ایده آلش برای ازدواج را دارم !!! طی همین مدّت کوتاهی که داخل کافی شاپ نشسته بودیم برای لحظه ای کوتاه و برای شستن دستان خود ، کیف خودم را نزد امیر گذاشتم ! و پس از خارج شدن از کافی شاپ از یکدیگر جدا شدیم، آن زمان من متوجّه سرقت عابربانک خود نشدم تا این که داخل منزل و با مشاهده پیامک بانکی متوجّه برداشت بیش از سه میلیون تومان پول از حساب خود شدم ».

شناسایی و دستگیری متهم

کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی با بررسی تراکنش بانکی حساب مالباخته موفّق به شناسایی یک مغازه لباس فروشی در محدوده میدان ولیعصر شدند .

با مراجعه به مغازه لباس فروشی و بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته ، کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر « امیر » شدند که با عابر بانک متعلّق به مالباخته اقدام به خرید بیش از سه میلیون تومان البسه و کت و شوار کرده بود .

اقدامات جهت شناسایی و دستگیری امیر در دستور کار کارآگاهان قرار داشت که همزمان و با طرح شکایت های مشابه مبنی بر سرقت عابربانک و برداشت غیرمجاز از حساب های بانکی، کارآگاهان پایگاه سوم اطّلاع پیدا کردند که به احتمال بسیار زیادی، متهم پرونده آنها به این شیوه و شگرد اقدام به سرقت از خانم های جوان می کند .

سرانجام با انجام اقدامات ویژه پلیسی ، « امیر . ر » در داخل یک پانسیون در محدوده خیابان ستارخان شناسایی، در مورخه 25/05/1396 دستگیر و در بازرسی از اموال همراهش مدارک شناسایی و اموال متعلّق به تعدادی از خانم های جوان ( در واقع تعدادی دیگر از مالباختگان ) کشف شد.

[caption id="attachment_11144" align="aligncenter" width="472"]دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد[/caption]

طرح ازدواج از سوی متهم، شیوه ای برای جلب اعتماد

با شناسایی تعدادی دیگر از شکات و مالباخنگان، همگی آن ها پس از حضور در پایگاه سوم آگاهی صراحتاً « امیر » را به عنوان شخصی که به آن ها پیشنهاد ازدواج داده و در واقع به این شیوه از آن ها سرقت نموده، شناسایی کردند .

یکی از شکات که متهم با استفاده از کارت عابر بانکش اقدام به دریافت مبلغ سه میلیون تومان از یک مغازه آجیل فروشی در خیابان کارگر کرده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : « در چندین نوبت امیر به بهانه خرید به مغازه محل کارم در محدوده پارک لاله آمد و پس از آن اصرار بر آن داشت که قصد ازدواج با مرا دارد، یک روز که برای صحبت کردن به پارک لاله رفته بودیم و در مسیر بازگشت، داخل یک مغازه مقداری خرید کرده و در آن جا رمز عابربانک خودم را به صاحب مغازه گفتم و در واقع، همان جا امیر اقدام به برداشتت رمز عابر بانک من کرد، پس از آن متوجّه فقدان کارت عابر بانک خود شده امّا فکر نمی کردم که سرقت شده باشد تا این که با دیدن پیامک بانکی متوجه سرقت از عابربانک خود شدم، دقیقاً از زمانی که عابر بانکم به سرقت رفت، دیگر از امیر نیز خبری نشد تا این که پس از دستگیری اش متوجّه شدم سرقت عابر بانک بنده و برداشت پول از داخل آن توسط امیر صورت گرفته است ».

برداشت پول به هر شکل ممکن

با برّرسی تراکنش مالی حساب های متعلّق به مالباختگان، کارآگاهان اطّلاع پیدا کردند که در چندین نوبت امیر اقدام به دریافت پول از چند مغازه در مناطق مختلف شهر تهران کرده است، مالک یکی از این مغازه ، صاحب یک مغازه شیرینی فروشی در خیابان کارگر شمالی است که متهم با مراجعه به مغازه اش و با طرح ادعای دروغین، نیاز به پول جهت دریافت نوبت عمل برای همسرش اقدام به دریافت مبلغ سه میلیون تومان از صاحب مغازه کرده بود.

صاحب مغازه ی شیرینی فروشی پس از حضور در پایگاه سوم آگاهی و شناسایی دقیق امیر در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: « این شخص ( متهم ) با حالتی سراسیمه و مضطرب به مغازه من آمد و مدعی شد که در حال حاضر همسرش در داخل مطب دکتر منتظر اوست و برای این که دکتر نوبت جراحی همسرش را بدهد، باید مبلغ سه میلیون تومان نقداً را همین امشب پرداخت کند امّا در آن ساعت هیچ بانکی باز نبود، به این شیوه و ترفند، راضی شدم مبلغ سه میلیون تومان نقداً به این شخص پرداخت کنم و زمانی که وی رمز عابر بانکش را وارد دستگاه پوز نمود ، بدون هیچ گونه مشکلی پول به حساب مغازه منتقل شد و من نیز راضی و خوشحال از این موضوع که توانستم به این شخص و در واقع همسرش کمک نمایم ».

[caption id="attachment_11145" align="alignnone" width="2400"]دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد[/caption]

سرهنگ کارآگاه محمّد نادربیگی ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : « با توجّه به شناسایی تعدادی از شکبات و مالباختگانی که به این شیوه و شگرد توسط متهم پرونده مورد سرقت و برداشت غیرمجاز وجه از حساب هایشان قرار گرفته و همچنین اعتراف صریح متهم به فریب مالباختگان و در ادامه انجام سرقت های مشابه از آن ها و با عنایت به احتمال وقوع سرقت های مشابه، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی بازپرس متهم پرونده صادر شده است ، از این رو از تمام شکّات و مالباختگانی که موفّق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه کنند ».

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

[caption id="attachment_11146" align="aligncenter" width="1280"]دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد[/caption] گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. دستگیری جوانی که به بهانه خواستگاری دختران را سرکیسه می کرد
    http://khargush.com/arrest-boy-steals-pretext-marrying-girls/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 78