دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری | سایت تفریحی خبری خرگوش
هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری
دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری

دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری

دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری

[caption id="attachment_3096" align="aligncenter" width="300"]دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری[/caption]

دو دختر دزفولی که با موتورسواری در انظار عمومی قانون شکنی کردند امروز با تلاش بسیج و مأموران نیروی انتظامی دستگیر و بازداشت شدند. فیلم موتورسواری آنها را در ادامه مشاهده کنید.

دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری

بازداشت دختران موتور سوار دزفولی

[caption id="attachment_3096" align="aligncenter" width="364"]دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری[/caption]

فرمانده انتظامی دزفول گفت: 2 دختر هنجار شکن موتور سوار در این شهر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

این 2 دختر در حالیکه تعدادی جوان موتور سوار آنها را همراهی می کردند، در بوستان جنگلی لاله در ابتدای جاده بخش سردشت دزفول موتورسواری می کردند. سرهنگ علی الهامی با بیان اینکه نیروهای انتظامی شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و مقابله با بی نظمی و ناهنجاری ها در جاده دزفول به سردشت حضور داشتند، افزود: در این بین 2 دختر هنجار شکن از نبود نیروی انتظامی در بوستان جنگلی دزفول سوء استفاده کرده و در اقدامی ناپسند و مخالف با ارزش ها‌ و هنجارهای جامعه و انقلاب اقدام به موتور سواری کردند.

وی افزود: انتشار تصاویر و فیلم این حرکت زشت و قبیح در فضای مجازی موجب نگرانی و تاسف بسیار زیاد مردم دین دار و ولایتمدار شهرستان و به طبع مسئولان و متولیان فرهنگی شهرستان شد. سرهنگ الهامی افزود: پس از انتشار این تصاویر و فیلم در فضای مجازی که بیانگر اوج پشت پا زدن به هنجارهای دینی توسط آن 2 دختر و انجام حرکات زشت در پارک جنگلی بود، نیروی انتظامی اقدامات گسترده ای را برای دستگیری این دو دختر انجام داد. وی گفت: این 2 دختر امروز با همکاری بسیج، منابع مختلف خبری و مردم شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

دانلود و مشاهده فیلم

.........

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. دستگیری دو دختر موتور سوار دزفولی + فیلم موتورسواری
    http://khargush.com/arrest-two-girls-motorcycles-dezfooli-videos/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 86