واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ | سایت تفریحی خبری خرگوش
شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ
واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ

واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ

واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ

[caption id="attachment_7407" align="aligncenter" width="300"]واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ[/caption]

 پنج شنبه گدشته دولاند نرامپ رئیس جمهور امریکا نخستین دیدار رسمی خود با امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه را انجام داد. در این دیدار دولاند ترامپ به تعریف و تمجید از ظاهر همسر ردیس جمهور فرانسه پرداخت. این رفتار ترامپ واکنش های زیادی در پی داشت. بسیاری از کاربران امریکایی در فضای مجازی این رفتار ترامپ را نوعی "آزار جنسی" مخاطب  قلمداد کردند. وزیر امور خارجه استرالیا نیز از این رفتار نامتعارف دولاند ترامپ انتقاد کرد.

واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ

چشم چرانی ترامپ

[caption id="attachment_7412" align="aligncenter" width="1000"]واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ[/caption] [caption id="attachment_7414" align="aligncenter" width="620"]واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ واکنش جالب وزیرخارجه استرالیا به چشم چرانی ترامپ[/caption]  

به نقل از خبرگزاری رویترز؛ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در نخستین دیدار رسمی خود از فرانسه در روز پنجشنبه خطاب به همسر امانوئل مکرون، رئیس جمهور این کشور گفته بود :‌ «شما خوب به نظر می رسید.»

بیشاپ امروز در واکنش به این سخنان ترامپ و در پاسخ به پرسشی درباره اینکه اگر این جمله به شما گفته می شد، خوشتان می آمد یا آزرده خاطر می شدید گفت: «نمی دانم آیا همسر مکرون نیز می توانست چنین جمله ای به ترامپ بگوید. من که از شنیدن این جمله ناراحت می شدم. این اظهارنظر عجیب و غریبی است».

بیشاپ از اظهار نظر بیشتر در زمینه سخنان ترامپ در پاریس خودداری کرد لیکن در انتقاد تلویحی از نحوه استفاده ترامپ از شبکه های اجتماعی گفت وی در حساب توئیتری ترامپ کامنت نمی گذارد.

انتقادات بیشاپ از شخصیت رئیس جمهور آمریکا در حالی صورت می گیرد که پیشتر نیز گفتگوی تلفنی ترامپ و مالکوم ترنبال، نخست وزیر استرالیا در ماه ژانویه جنجال برانگیز شده بود. در آن تماس تلفنی رئیس جمهور آمریکا پس از تنها 25 دقیقه گفتگو زودتر از زمان تعیین شده برای مذاکره ناگهان گوشی را قطع کرد.

در ماه ژوئن نیز روابط میان دو کشور پس از انتشار سخنان خصوصی ترنبال در یک مصاحبه رسانه ای محرمانه که در آن وی ترامپ را به مسخره گرفته بود، دستخوش تنش شد./باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 46