سوسک نقّاش | سایت تفریحی خبری خرگوش
عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
خانه » عکس های جذاب » طنز » سوسک نقّاش
سوسک نقّاش

سوسک نقّاش

سوسک نقّاش

[caption id="attachment_11683" align="aligncenter" width="300"]سوسک نقّاش سوسک نقّاش[/caption]

سوسک هنرمند؛ سوسک چندش ناک ترین حشره موذی از نظر خیلی از افراد است. شاید کمتر کسی در دنیا باشد که تمایل به داشتن سوسک به عنوان حیوان خانگی داشته باشد. امّا « اسپایک » یک سوسک هنرمند است که این روزها با هنر نقّاشی اش سر و صدای زیادی در فضای مجازی به راه انداخته است.

سوسک نقّاش

سوسک

[caption id="attachment_11683" align="aligncenter" width="550"]سوسک نقّاش سوسک نقّاش[/caption]

اگر احساس می‌کنید امروزه همه چیز تکراری است و کسل شده اید برای شنیدن یک دانستنی جالب و شاید چندش آور آماده باشید. سوسک احتمالاً آخرین گزینه ما به عنوان حیوان خانگی است، امّا « اسپایک » سوسکی است که با توانایی‌های هنری فوق العاده اش این روز‌ها احساسات رسانه‌های اجتماعی را برانگیخته است.

اسپایک یک سوسک گوزنی سیاه است که با صاحبش در ژاپن زندگی می‌کند. سوسک‌های گوزنی حیوانات محبوبی در ژاپن هستند، جایی که آن‌ها را با نام کوواگاتا می‌شناسند و شاخ‌های شبیه کلاه ساموراییشان را دوست دارند. اسپایک توانایی کنترل هیچ شمشیر سامورایی را ندارد، امّا خیلی خوب با قلم مو کار می‌کند و طراحی‌های رنگارنگ آوانگارد خلق می‌کند. او هم چنین مودّبانه پشت میز غذایش را می‌خورد.

[caption id="attachment_11684" align="aligncenter" width="550"]سوسک نقّاش سوسک نقّاش[/caption] منبع: باشگاه خبرنگاران جوان [caption id="attachment_11681" align="aligncenter" width="550"]سوسک نقّاش سوسک نقّاش[/caption] [caption id="attachment_11686" align="aligncenter" width="550"]سوسک نقّاش سوسک نقّاش[/caption] [caption id="attachment_11682" align="aligncenter" width="450"]سوسک نقّاش سوسک نقّاش[/caption] [caption id="attachment_11685" align="aligncenter" width="450"]سوسک نقّاش سوسک نقّاش[/caption] گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 66