تجاوز تلخ 17 مرد افغانی به پسر نوجوان ایرانی | سایت تفریحی خبری خرگوش
کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » تجاوز تلخ ۱۷ مرد افغانی به پسر نوجوان ایرانی
تجاوز تلخ ۱۷ مرد افغانی به پسر نوجوان ایرانی

تجاوز تلخ ۱۷ مرد افغانی به پسر نوجوان ایرانی

تجاوز تلخ 17 مرد افغانی به پسر نوجوان ایرانی

[caption id="attachment_532" align="aligncenter" width="300"]تجاوز تلخ 17 مرد افغانی به پسر نوجوان ایرانی تجاوز تلخ 17 مرد افغانی به پسر نوجوان ایرانی[/caption]

تجاوز گروهی 17 نفره افغانی ها به پسر نوجوان 17 ساله ایرانی در آلمان روزگار تلخی را برای وی رقم زده. ولی در پی آن با پیگیری پلیس آلمان افغانی های متجاوز دستگیر شدند.

تجاوز تلخ 17 مرد افغانی به پسر نوجوان ایرانی

تجاوز وحشیانه به پسر 17 ساله

[caption id="attachment_532" align="aligncenter" width="483"]تجاوز تلخ 17 مرد افغانی به پسر نوجوان ایرانی تجاوز تلخ 17 مرد افغانی به پسر نوجوان ایرانی[/caption]

اخبار متاثر کننده تجاوزات هر روزه همه ما را غمگین میکند و این بار تجاوز به پسر ایرانی که پناهجوی آلمان شده بود اشک از چشمانمان جاری ساخت . تجاوز گروهی به پسر ایرانی توسط 17 افغانی صورت گرفته است که پلیس آلمان توانسته است افغانی های متجاوز به پسر ایرانی را دستگیر کند .

تجاوز 17 افغانی به پسر ایرانی بارها صورت گرفته است و پسر ایرانی که پناهجوی کشور آلمان شده بوده است بارها و بارها توسط این 17 مرد افغانستان مورد تجاوز قرار گرفته است .

پسر ایرانی 17 ساله بوده و خود پناهجوی کشور آلمان است و نامی از وی منتشر نشده است .

بنا به اعلام دادستانی و پلیس در عملیات دستگیری متهمان حدود سی مامور انتظامی اقامتگاه‌های پناهجویان در شهرهای ناگولد و ویلدبرگ و اتاق‌های ۱۰ پناهجوی افغان در جنوب شرقی اشتوتگارت را تفتیش کردند. بنا به اعلام دادستانی توبینگن، قربانی یک پسر نوجوان ۱۷ ساله ایرانی است.

چالش تخلفات جنسی و جرایم ناموسی در ماه‌های گذشته در آلمان بسیار خبرساز و جنجالی شده است. همزمان با بازداشت پناهجویان افغان در ایالت بادن وورتنبرگ، یک دادگاه در شهر بن (واقع در غرب آلمان) یک پناهنده سوری را به جرم تلاش برای به قتل رساندن سه فرزندش،‌ به ۱۵ سال زندان محکوم کرد. این مرد سه فرزندش را از پنجره ساختمان محل زندگی به بیرون پرتاب کرده است. دو کودک این مرد بر اثر عمل جنون‌آمیز پدرشان به شدت آسیب دیده اند. در حکم دادگاه آمده است که این مرد تصمیم داشته همسرش را هم به دلیل لکه‌دار کردن ناموسش، مجازات کند.

دسته بندی : اخبار حوادث

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 81