لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی | سایت تفریحی خبری خرگوش
بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی
لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی

لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی

لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی

[caption id="attachment_1917" align="aligncenter" width="269"]لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی[/caption]

کلیپ لو رفته از رقص کردی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان مشهد که در جشن عروسی قوچانی ها بود ه است در فضای مجازی و رسانه ها جنجال و تیتر اول اخبار ورزشی شد.

لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی

کلیپ رقص علی عباسی در جشن عروسی

[caption id="attachment_1917" align="aligncenter" width="269"]لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی[/caption] [caption id="attachment_1921" align="aligncenter" width="480"]لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی[/caption]

علی عباسی مدیر عامل باشگاه سیاه جامگان این روزها با انتشار کلیپ رقص وی در مجلس عروسی حسابی وارد جنجال رسانه ای شد . چندی پیش کلیپ رقص چند جوان مشهدی در یک مجلس عروسی منتشر شد, علی عباسی مدیر عامل باشگاه سیاه جامگان مشهد به اتفاق جوانان در حال رقصیدن بود این کلیپ کافی بود تا اسم و رسم آقای عباسی را زیر سوال ببرد . همه منتظر دعوت علی عباسی به کمیته انضباطی بودیم, معمولا بیشتر افرادی که این چنین کلیپهایی از آنها منتشر می شود موضوع را انکار می کنند اما آقای عباسی نه تنها کلیپ لو رفته را رد نکرد بلکه شخصا در این مورد مصاحبه هم کرد..!

علی عباسی در مورد کلیپ لو رفته رقص اش در عروسی گفت : من کاملا میدانم چه کسی این کلیپ را از من منتشر کرده اما مهم نیست در این کلیپ من تنها رقص کردی و محلی انجام داده ام فکر نکنم جرمی مرتکب شده باشم . این یکی از رقصهای محلی قوچان است اگر بنا به دستگیری باشد باید تمام مردم قوچان را دستگیر کنیم . همچنین ناگفته نماند فیلم عطاران من سالوادور نیستم ایشان به سبک کردی دقیقا مانند کلیپ منتشر شده از بنده میرقصیدن, فکر کنم آقای عطاران هم مجرم باشند و مستعد دستگیری هستند .

دسته بندی : اخبار داغ ورزشی

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. لو رفتن رقاصی علی عباسی مدیر باشگاه سیاه جامگان در عروسی
    http://khargush.com/black-clad-dancer-ali-abbasi-chairman-leak/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 95