تیپ جدید شبنم قلی خانی | سایت تفریحی خبری خرگوش
شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » تیپ جدید شبنم قلی خانی
تیپ جدید شبنم قلی خانی

تیپ جدید شبنم قلی خانی

تیپ جدید شبنم قلی خانی

[caption id="attachment_8076" align="aligncenter" width="300"]تیپ جدید شبنم قلی خانی تیپ جدید شبنم قلی خانی[/caption]

شبنم قلی خانی مریم مقدّس معصوم سال های دور تلویزیون یا یکتای سریال هشت و نیم دقیقه صفحه اینستاگرامش را با عکسی جالب به روز کرد. این بازیگر عکسی با لباس قاجار منتشر کرد. شبنم قلی خانی در دوران جوانی با بازی درخشان در سریال مریم مقدّس توانست اعتماد کارگردان های معروف را جلب کند و در سریال های پر بیننده اوّلین شب آرامش، پنج کیلومتر تا بهشت و  هشت و نیم دقیقه بازی کند.

تیپ جدید شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

[caption id="attachment_8077" align="aligncenter" width="600"]تیپ جدید شبنم قلی خانی تیپ جدید شبنم قلی خانی[/caption]

شبنم قلی خانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک عکس کمتر دیده شده از خودش به روز کرد. شبنم قلی خانی در این عکس با لباسی قاجاری دیده میشود.شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:

هفته تون خوش عکسی کمتر دیده شده از بنده در دوران قاجار عکس مربوط به سال ٨١ و فیلم آبگینه به کارگردانی داریوش یاری میباشد…

[caption id="attachment_8076" align="aligncenter" width="600"]تیپ جدید شبنم قلی خانی تیپ جدید شبنم قلی خانی[/caption]

شبنم نویسندگی و کارگردانی چندین فیلم کوتاه و مستند را بر عهده داشته است. او نخستین فیلم کوتاه خود به نام واقعیّت یک فروشندهٔ خیابانی را کارگردانی کرد. از فیلم های کوتاه او می توان به فیلم کوتاه زندگی اشاره کرد که او نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشت. داستان این فیلم کوتاه ۱۱ دقیقه ای مربوط به یک زندگی و مرگ ساده است.

ماجرای آشنایی و ازدواج شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی درباره ازدواجش گفت :خواهر رضا و خواهر من که هر دو از ما بزرگتر هم هستند، دوستان صمیمی یکدیگر بودند. زمانی که در دانشگاه قبول شدم. برای درس ماکت سازی احتیاج داشتم یک نفر به من کمک کند. خواهرم گفت برادر دوستم در رشته معماری تحصیل می کند و می تواند به تو کمک کند.

آشنایی ما از ساخت این ماکت آغاز شد و در نهایت خواهرهای ما برایمان این نقشه را کشیدند و در نهایت سال ۸۶ با هم ازدواجکردیم. شبنم قلی خانی به دلیل شغل همسرش در استرالیا زندگی میکند و یک دختر به نام شانا دارد.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 4