علی لاریجانی: بانک مرکزی باید در اسرع وقت مشکل موسّسات اعتباری را حل کند | سایت تفریحی خبری خرگوش
آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » علی لاریجانی: بانک مرکزی باید در اسرع وقت مشکل موسّسات اعتباری را حل کند
علی لاریجانی: بانک مرکزی باید در اسرع وقت مشکل موسّسات اعتباری را حل کند

علی لاریجانی: بانک مرکزی باید در اسرع وقت مشکل موسّسات اعتباری را حل کند

علی لاریجانی: بانک مرکزی باید در اسرع وقت مشکل موسّسات اعتباری را حل کند

[caption id="attachment_6871" align="aligncenter" width="300"]علی لاریجانی: بانک مرکزی باید در اسرع وقت مشکل موسّسات اعتباری را حل کند علی لاریجانی: بانک مرکزی باید در اسرع وقت مشکل موسّسات اعتباری را حل کند[/caption] علی لاریجانی در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی به جلسه غیرعلنی صبح امروز با حضور ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی اشاره نمود و عنوان کرد: در این جلسه آقای پزشکیان که از طرف مجلس مسئولیت داده شده تا در جلساتی به موضوع مؤسّسات مالی و اعتباری رسیدگی کند، گزارشی از این جلسات ارائه نمود.

علی لاریجانی

بانک مرکزی و برنامه حلّ مشکل مؤسّسات اعتباری

[caption id="attachment_6871" align="aligncenter" width="600"]علی لاریجانی: بانک مرکزی باید در اسرع وقت مشکل موسّسات اعتباری را حل کند علی لاریجانی: بانک مرکزی باید در اسرع وقت مشکل موسّسات اعتباری را حل کند[/caption] علی لاریجانی در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی که پس از حدود دو ساعت نشست غیرعلنی آغاز شد، با اشاره به جلسه غیرعلنی صبح امروز با حضور ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی اظهار داشت: در این جلسه آقای پزشکیان که از طرف مجلس مسئولیت پیدا کرده بود تا در جلساتی موضوع مؤسّسات مالی و اعتباری را بررسی کند، گزارشی از این جلسات ارائه کرد. وی افزود: آقای سیف هم گزارشی از نحوه تدبیری که برای حلّ این مسئله داشته اند، ارائه کرد؛ تعدادی از نمایندگان مجلس هم برای حلّ این مشکل و راههای آن نکاتی را مطرح و راهنمایی کردند. رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در مجموع، در مجلس این مسئله به بانک مرکزی اعلام شد که در اسرع وقت این مشکل به طور عام حل شود و اگر نیاز دارند که بخش های دیگر کشور از جمله مجلس در این رابطه تصمیم‌گیری کنند تا هفته آینده گزارش آن را از طریق دولت به مجلس بدهند. لاریجانی افزود: اگر هم می توانند که خودشان این مسئله را در دولت حل کنند، این کار را بکنند؛ به نحوی که نگرانی همه کسانی که سرمایه در این مؤسّسات اعتباری گذاشته اند، رفع شود.

وی تصریح کرد: لذا ما از بانک مرکزی خواستیم که با سرعت این موضوع را مطرح کنند و پیشنهادی هم اینجا مطرح شد که اگر به این شکل عمل شود، می‌تواند رافع مشکلات مردم باشد؛ ان‌شاءالله تا هفته آینده این موضوع را پیگیری خواهیم کرد که به سرانجام برسد.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. علی لاریجانی: بانک مرکزی باید در اسرع وقت مشکل موسّسات اعتباری را حل کند
    http://khargush.com/central-bank-solve-problem/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 35