درگیری خونین در متروی شهرری | سایت تفریحی خبری خرگوش
شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » درگیری خونین در متروی شهرری
درگیری خونین در متروی شهرری

درگیری خونین در متروی شهرری

درگیری خونین در متروی شهرری

[caption id="attachment_7324" align="aligncenter" width="300"]درگیری خونین در متروی شهرری درگیری خونین در متروی شهرری[/caption]

صبح امروز در مترو شهرری تیراندازی شد. در این درگیری فردی که حالتی عادی نداشت به یک روحانی حمله ور شد. یکی از حاضران که برای دفاع از روحانی وارد صحنه شد، توسط مرد مهاجم مجروح شد. مرد ضارب دست پس از این که ضرباتی را به شهرورندان وارد نمود، متواری شد. بلافاصله پلیس وارد عمل شد. فرد مهاجم به پلیس نیز حمله ور شد، امّا سرانجام پلیس توانست او را از پا درآورد.                                                                                                               برای لحظاتی درب های ورودی مترو بسته شد.

درگیری خونین در متروی شهرری

درگیری

[caption id="attachment_7327" align="aligncenter" width="620"]درگیری خونین در متروی شهرری درگیری خونین در متروی شهرری[/caption]

هدایت الله جمالی پور ریئس شورای تأمین شهرستان ری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دو نفر امروز در متروی شهرری به واسطه حمله فردی نابهنجار مجروح شدند و هم‌اکنون تحت درمان قرار دارند.

وی اضافه کرد: فرد ضاربی امروز در متروی شهرری سبب ایجاد نزاع شد که با حضور به‌موقع مأموران پلیس، ناکام ماند و هم‌اکنون اوضاع تحت کنترل قرار دارد.

ریئس شورای تأمین شهرستان ری اضافه کرد: اوضاع در متروی شهرری هم‌اکنون عادی است و پلیس در محل حضور کامل دارد، مسافرگیری در متروی شهرری هم‌اکنون انجام می‌شود و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی اضافه کرد: فرد ضارب بر اثر واکنش پلیس زخمی و سپس درگذشت. جمالی پور با تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت: یک روحانی، صبح امروز یک تذکّر امر به معروف به یک فرد میان سال نابهنجار می دهد که این تذکّر سبب برافروختن وی شده و ضارب، با تیغ موکت بری به روحانی و یکی از افرادی که در حمایت روحانی آمر به معروف وارد صحنه شده بود، حمله کرده و این دو نفر را زخمی می کند.

وی گفت: فرد ضارب حالت عادی نداشته است.

بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار مهر، حدود ۱۳ نفر هم بر اثر شلوغی جمعیت و ازدحام موجود، دچار مصدومیت جزئی شده و به صورت سرپایی مداوا شدند.

[caption id="attachment_7330" align="aligncenter" width="778"]درگیری خونین در متروی شهرری درگیری خونین در متروی شهرری[/caption] گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. درگیری خونین در متروی شهرری
    http://khargush.com/clash-metro-city-rey/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 66