کلیپی برای ترک سیگار | سایت تفریحی خبری خرگوش
پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
خانه » سلامت » پزشکی » کلیپی برای ترک سیگار
کلیپی برای ترک سیگار

کلیپی برای ترک سیگار

کلیپی برای ترک سیگار

[caption id="attachment_11953" align="aligncenter" width="300"]کلیپی برای ترک سیگار کلیپی برای ترک سیگار[/caption]

فیلمی که با دیدن آن سیگار کشیدن را ترک می کنید؛ همه می دانیم کشیدن سیگار آثار جبران ناپذیری بر اعضاء و جوارح بدن انسان می گذارد. آثاری که منجر به مرگ تدریجی او می شود. کشیدن سیگار باعث می شود دود زیادی وارد حنجره، ریه، شش ها و سایر اندام های بدن شود. سیگار کشیدن نه تنها برای خود فرد مضر است، بلکه سلامتی اطرافیان به خصوص کودکان و بیماران تنفسی را نیز در معرض خطر قرار می دهد. پس لازم است افراد سیگاری به خاطر خانواده هایشان هم که شده عزم به ترک سیگار کنند. در ادامه مطلب کلیپی را مشاهده خواهید کرد که آثار زیان آور سیگار بر روی بدن را نشان می دهد. امیدواریم افراد سیگاری با دیدن این فیلم عزمشان را برای ترک سیگار جزم تر کنند.

کلیپی برای ترک سیگار

ترک سیگار

[caption id="attachment_11953" align="aligncenter" width="720"]کلیپی برای ترک سیگار کلیپی برای ترک سیگار[/caption]

کاربری به نام کریس نوتاب برای به تصویر کشیدن آثار مخرّب سیگار بر روی ریه ها و گلو اقدام به شبیه سازی یک مدل کرده است که به شما نشان خواهد داد مصرف یک بسته سیگار چه بلایی بر سر افراد سیگاری می آورد.

هدف کریس نوتاب از ساخت این این ویدیو تشویق افراد سیگاری به ترک آن است تا خود را از مرگ تدریجی نجات دهند.

در این مدل از یک محفظه شیشه ای توپ پنبه، پمپ مکش و یک بسته سیگار استفاده شده است و شما نشان می‌دهد 20 نخ سیگار چگونه ریه و گلوی شما را نابود خواهد کرد.

در هر نخ سیگار، سموم فراوانی وجود دارد که هر کدام به نقطه ای از بدن فرد سیگاری آسیب می رساند. ممکن است سیگاری ها به سرعت متوجه تغییر و تحولات منفی که در بدنشان رخ می دهد نشوند امّا به طور قطع در دراز مدّت شاهد آثار مرگبار آن خواهند بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

[caption id="attachment_11954" align="aligncenter" width="720"]کلیپی برای ترک سیگار کلیپی برای ترک سیگار[/caption] [caption id="attachment_11955" align="aligncenter" width="720"]کلیپی برای ترک سیگار کلیپی برای ترک سیگار[/caption] [caption id="attachment_11956" align="aligncenter" width="720"]کلیپی برای ترک سیگار کلیپی برای ترک سیگار[/caption] [caption id="attachment_11957" align="aligncenter" width="720"]کلیپی برای ترک سیگار کلیپی برای ترک سیگار[/caption]
در زیر این کلیپ را دانلود کنید:

دانلود و مشاهده فیلم در تلگرام ما

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
 
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 93