درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال | سایت تفریحی خبری خرگوش
خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال
درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال

درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال

درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال

[caption id="attachment_2058" align="aligncenter" width="300"]درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال[/caption]

طرزی قصد داشت وارد ساختمان شود، اما این لیدر با مشت به صورت وی کوبید و ماجرا کمی بیخ پیدا کرد. سرپرست تیم فوتبال جوانان استقلال هم با ۱۱۰ تماس گرفت و مأموران لیدر خاطی را با خود به کلانتری محل بردند.

درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال

قتل و درگیری در باشگاه

[caption id="attachment_2058" align="aligncenter" width="201"]درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال[/caption]

یش از ظهر امروز (یکشنبه) سعید طرزی، سرپرست تیم جوانان استقلال که با حکم کمیته انضباطی این باشگاه پنج سال از فعالیت در رده‌های پایه محروم شده است، قصد داشت با مسئولان باشگاه استقلال دیدار کند. این فرد که وکیل رضا عنایتی و هاشم بیک‌زاده هم هست، پیگیر پرونده مالیاتی این دو بازیکن بود که با ممانعت یکی از لیدرهای استقلال روبه‌رو شد.طرزی قصد داشت وارد ساختمان شود، اما این لیدر با مشت به صورت وی کوبید و ماجرا کمی بیخ پیدا کرد. سرپرست تیم فوتبال جوانان استقلال هم با ۱۱۰ تماس گرفت و مأموران لیدر خاطی را با خود به کلانتری محل بردند.

سعید طرزی در در خصوص این اتفاق گفت: من وکیل رضا عنایتی و هاشم بیک‌زاده هستم و برای امور مالیاتی این دو بازیکن که به زمان حضورشان در استقلال بازمی‌گشت، به ساختمان باشگاه در سعادت‌آباد مراجعه کردم. به طور محترمانه از لیدری که آنجا حضور داشت، درخواست کردم که با مسئولان استقلال صحبت کنم، اما این لیدر با بی‌احترامی از من خواست که از آنجا بروم.

او گفت: با توجه به اینکه نام پسر این لیدر را از لیست جوانان خط زده بودیم، ناراحت بود و زمانی که اعلام کردم مگر رضا افتخاری و صادق ورمزیار اینجا نیستند که او می‌خواهد من را از آنجا بیرون کند، این لیدر مشتی سمت من حواله کرد و با هم درگیر شدیم. مجبور شدم با ۱۱۰ تماس بگیرم تا لیدر دستگیر شود. ظاهراً رو کردن پرونده فساد در تیم‌های پایه استقلال برای برخی‌‌ها خوش نیامده است و فردی که در مرغوبکار جارو می‌زد، اکنون من را تهدید به قتل هم می‌کند.

دسته بندی : اخبار داغ ورزشی

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. درگیری و تهدید به قتل در باشگاه استقلال
    http://khargush.com/conflict-threatened-kill-esteghlal/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 43