عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی | سایت تفریحی خبری خرگوش
پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی
عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی

عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی

عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی

[caption id="attachment_12107" align="aligncenter" width="300"]عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی[/caption]

عکس یادگاری ملانیا و شاهزاده انگلیس جنجال برانگیز شد؛ عکس پر سر و صدای همسر ترامپ و شاهزاده هری، پس از انتشار عکسی از ملانیا همسر ترامپ و شاهزاده هری نوه ملکه انگلیس، جنجال زیادی در فضای مجازی برپا شد.

عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی

همسر ترامپ

شاهزاده انگلیسی

[caption id="attachment_12105" align="aligncenter" width="684"]عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی[/caption]

به نقل از دیلی استار، « ملانیا » همسر « دونالد ترامپ »، بانوی اوّل آمریکا، در نخستین سفر خارجی خود به کانادا که بدون حضور همسرش « دونالد ترامپ »، رئیس جمهور آمریکا صورت گرفت، با شاهزاده هری، نوه ملکه انگلیس در ورزشگاهی که محل برگزاری مسابقات ورزشی معلولان نیروهای مسلّح بود، دیدار کرد. ملانیا و شاهزاده هری پیش از آغاز این مسابقات برای گرفتن یک عکس یادگاری کنار یکدیگر ایستادند؛ امّا همین عکس در لحظه انتشار در سطح اینترنت، جنجال زیادی به پا کرد.

گویا در این عکس شاهزاده هری دست خود را به حالتی گرفته بود که « نماد شاخ » یا نماد شیطان را نشان می داد و او حدود 16 ثانیه دست خود را به همین حالت نگه داشته بود.

یک کارشناس زبان بدن در این خصوص اعلام کرد: شاهزاده هری در واقع محکم ایستاده بود و سعی داشت خود را در دیدار با بانوی اوّل آمریکا هیجان زده نشان ندهد. وی همچنین با بی میلی به ملانیا ترامپ لبخند می زد.

او افزود: به نظر می رسید که شاهزاده هری قصد داشت در این دیدار از خود محافظت کند. ملاقات وی با ملانیا ترامپ برعکس دیداری بود که وی با میشل، همسر باراک اوباما، در سال 2015 داشت. وی در دیدار با میشل، همسر اوباما بسیار راحت و آسوده بود و هیچ استرسی نداشت.

گزاش ها حاکی از آن است که استفاده از حالت دست به این شکل علاوه بر نماد شیطان پرستی، معانی دیگری هم دارد که در استفاده از آن باید بسیاری محتاطانه عمل کرد. مثلاً در زبان اشاره این علامت به معنای دوست داشتن و احترام گذاشتن هم هست.

ملانیا در این سفر همچنین مورد استقبال گرم و صمیمانه « جاستین ترودو »، نخست وزیر کانادا و خانواده اش قرار گرفت. او و همسر جاستین ترودو کمتر از یک هفته پیش هم در زمان برگزاری اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با یکدیگر دیدار کرده بودند.

[caption id="attachment_12106" align="aligncenter" width="459"]عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی[/caption] منبع: باشگاه خبرنگاران جوان [caption id="attachment_12107" align="aligncenter" width="541"]عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی[/caption] گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. عکس جنجالی همسر ترامپ و شاهزاده انگلیسی
    http://khargush.com/controversial-photo-tramp-wife-english-prince/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 6