جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل | سایت تفریحی خبری خرگوش
آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل
جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل

جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل

جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل

[caption id="attachment_1329" align="aligncenter" width="300"]جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل[/caption]

رابطه بریتنی اسپیرز خواننده و رقاصه به همراه سام اصغری کمی غیرعادی و خیلی نزدیک به نظر میرسد طوریکه سایت های خارجی رابطه دوستی بریتنی و پسر ایرانی را اعلام کرده اند .

جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل

رابطه پسر ایرانی با بازیگر زن آمریکایی

بریتنی اسپیرز و سام اصغری

[caption id="attachment_1329" align="aligncenter" width="265"]جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل[/caption] [caption id="attachment_1331" align="aligncenter" width="225"]جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل[/caption] [caption id="attachment_1330" align="aligncenter" width="259"]جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل[/caption] [caption id="attachment_1328" align="aligncenter" width="506"]جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل[/caption] [caption id="attachment_1327" align="aligncenter" width="259"]جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل جنجال رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی مدل[/caption]

رابطه دوستی بریتنی اسپیرز Britney Spears خواننده زن معروف آمریکایی با سام اصغری مدل ایرانی . بریتنی اسپیرز این روزها با انتشار موزیک ویدیو حزب خواب مورد توجه قرار گرفته است با انتشار عکس خود در کناز سام اصغری جنجال ساز شد .

بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر ایرانی در موزیک ویدیو Slumber Party حزب خواب نقش آفرینی میکنند و سام اصغری در این موزیک ویدیو نقش مقابل بریتنی اسپیرز را دارد . رابطه بریتنی اسپیرز و سام اصغری کمی غیرعادی و خیلی نزدیک به نظر میرسد طوریکه سایت های خارجی رابطه دوستی بریتنی و پسر ایرانی را اعلام کرده اند . با انتشار عکس سام اصغری و بریتنی اسپیرز در کنار هم رسانه های خارجی از شروع ارتباط دوستی پسر ایرانی و خواننده زن آمریکایی خبر دادند . سام اصغری عکس زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که با انتشار اخبار رابطه با بریتنی اسپیرز عکس را برداشت . اینگونه که پیداست بریتنی اسپیرز پس از دو ازدواج خود که به طلاق ختم شده است این بار با یک پسر ایرانی قصد ارتباط دارد . بر طبق گفته رسانه ها در هفته گذشته بریتنی اسپیرز و سام اصغری دو قرار ملاقات شام داشته اند . بریتنی اسپیرز Britney Spears متولد 2 دسامبر 1981 در آمریکا می باشد که هم اکنون 34 ساله است . سام اصغری Sam Asghari مدل ایرانی که مربی بدنسازی است و چندی پیش وارد عرصه بازیگری و مدلینگ شده است. نکته جالب در مورد ازدواج های بریتنی اسپیرز می باشد که در ازدواج اول در سال 2004 با جیسون آلن الکساندر ازدواج کرد و در همان سال از وی جدا شد . قضیه آنجا جالب تر میشود که بریتنی در سال 2004 پس از طلاق از جیسون آلن با کوین فدرلاین ازدواج میکند که این ازدواج پس از سه سال در سال 2007 به طلاق ختم میشود . بریتنی اسپیرز دو فرزند دارد که هر دو از همسر دوم وی است .

دسته بندی : اخبار و عکس هنرمندان

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. خاک بر سر ایرانیها که هر چی زن پیر و تحفه ی خارجی هست میرن میگیرن

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 46