چادر اجباری معاون رئیس جمهور | سایت تفریحی خبری خرگوش
امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
خانه » اخبار داغ » چادر اجباری معاون رئیس جمهور
چادر اجباری معاون رئیس جمهور

چادر اجباری معاون رئیس جمهور

چادر اجباری معاون رئیس جمهور

چادر اجباری معاون رئیس جمهور

چادر اجباری معاون رئیس جمهور

وقتی معاون رئیس جمهور به اجبار چادر به سر می کند؛ حسن روحانی در تعیین کابینه دولت دوازدهم نام هیچ زنی را به عنوان وزیر پیشنهادی قید نکرد. این تصمیم روحانی انتقاداتی برای او در پی داشت. وقتی رئیس جمهور نام لعیا جنیدی را به عنوان معاون حقوقی خود مطرح کرد، بسیاری از این انتخاب روحانی خوشحال شدند و بر این باور بودند که اگر وزیر زن در کابینه نیست ولی انتخاب چنین حقوقدان شایسته ای یکی از بهترین انتصاب های روحانی است.

چادر اجباری معاون رئیس جمهور

چادر اجباری

معاون رئیس جمهور

چادر اجباری معاون رئیس جمهور

چادر اجباری معاون رئیس جمهور

امّا بیش از هر چیز آن چه برای کاربران شبکه‌های اجتماعی جالب توجّه بود نوع پوشش لعیا جنیدی بود که پوششی از نوع مانتو داشت، اتّفاقی که کمتر در میان دولتی‌ها دیده بودند. امّا بعد از انتصابش به این سمت، تصاویری از لعیا جنیدی منتشر شد که چادر به سر داشت و همین مسئله تعجّب جامعه را برانگیخت. وقتی از او درباره علّت چادری شدنش سؤال پرسیده شد، گفت: « آقای روحانی به‌دلیل پروتکل کابینه از من خواستند چادری شوم و من هم به خواستشون احترام گذاشتم. » حال تغییر پوشش لعیا جنیدی، معاون مشاور حقوقی رئیس‌جمهور با واکنش‌هایی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شده است.
یکی از کاربران در این مورد نوشته است: « به نظرم درست نیست لعیا جنیدی که عکساش تو اینترنت با مانتو و روسری است بعد از انتصاب به معاونت حقوقی، دولت ازش عکس چادری بگیره و منتشر کنه. »

دیگری نوشت:« از دلایل کمبود زنان شایسته برای مناصب مختلف اینه که قراره از بین زنانی با این سبک زندگی انتخاب شن. امثال جنیدی هم تأییدکننده این سیاست هستن. »
شخصی نیز عنوان داشته است: « خانم‌ها در دولت حق انتخاب پوشش ندارن! »
کاربر دیگری گفته است: « چه لزومی هست لعیا جنیدی چادری بشه؟ »
کاربران دیگر این طور توئیت کرده‌اند:
« آقاى روحانی لطفا به حق انتخاب پوشش خانم لعیا جنیدی احترام می‌گذاشتین »، « یکی از دستاوردهای دولت دوازدهم این که خانم لعیا جنیدی بعد از این که مشاور حقوقی روحانی شد، چادری شد »،« لعیا جنیدی اگه خودش می‌خواست چادر سر کنه مشکلى نبود، امّا آقاى روحانى بهش گفته چادر سر کنه »، « لعیا جنیدی به‌خاطر روحانی که گفته پروتکل کابینه برای بانوان، پوشش چادره، چادری شد! همون بهتر روحانی وزیر زن انتخاب نکنه »، « لعیا جنیدی رو با مقنعه هم ندیده بودم، چه برسه به چادر. اگر گرفتن سمتی به تأثیرگذاری معاونت حقوقی روحانی مستلزم چادر پوشیدن که… »، « چادر یا مانتو چه فرقی داره!؟ کسی که به پستی گمارده میشه یا نباید قبول کنه یا با تمام شرایطش بپذیره »، « وقتی معاون حقوقی رئیس‌جمهور کشور از همون ابتدا حتّی در لباس پوشیدن خودش هم مختار نیست دقیقاً می‌خواد از حقوق چه کسی دفاع کنه؟ »
به هر حال خانم جنیدی حقوقدان است به زور کاری را انجام نمی‌دهد. خودش هم احترام گذاشته و چادری شده است./آفتاب یزد

چادر اجباری معاون رئیس جمهور

چادر اجباری معاون رئیس جمهور

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 25