رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال | سایت تفریحی خبری خرگوش
سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال
رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال

رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال

رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال

[caption id="attachment_2547" align="aligncenter" width="300"]رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال[/caption]

در عکسهای جدید عکاس کاخ سفید، باراک اوباما در حال رقص ایرانی با دستیار ارشدش فریال گواشیری که ایرانی تبار است و به زبان فارسی مسلط است دیده میشود.

رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال

رقص باراک اوباما با دستیار ایرانی اش

[caption id="attachment_2547" align="aligncenter" width="750"]رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال[/caption] [caption id="attachment_2548" align="aligncenter" width="428"]رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال[/caption]

فریال گواشیری، دستیار ایرانی تبار باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا در روز ازدواجش، پیامی ویژه از رئیس جمهور دریافت کرد.

اوباما در پیامی ویدئویی، پیوند فریال و همسرش محمد "مو" میرقهاری را تبریک گفت. پرزیدنت اوباما در این پیام گفت: «فریال ، میخواهم به تو و مو تبریک بگویم در این روز. من و میشل خیلی دوست داشتیم با شما جشن بگیریم. اما می دانم که سرت به اندازه کافی شلوغ هست که من و مأموران حفاظتی هم بخواهیم اضافه شویم. در ضمن بد نیست چند روزی را از رئیست دور باشی. می خواهم بدانی که بهت افتخار میکنم و خیلی خوشبخت هستیم که تو را در زندگی مان داریم؛ حضور شادمانه و لبخندت را که هر روز صبح زمانی که وارد دفترم می شوم، لبخند دلپذیرت را می بینم و با اینکه هر روز نمیتوانم بگویم اما امروز می توانم بگویم که ازت ممنونم. اگر بتوانی من را تحمل کنی، حتما مو را هم می توانی تخمل کنی. و مو ! تو هم بدان که من مراقب فریال هستم پس خراب کاری نکن. من و میشل به شما تبریک میگوییم و دوستتان داریم.» فریال گواشیری ، از سال ۲۰۱۴ به عنوان دستیار شخصی رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید مشغول به کار شد. او، سفرهای خارجی و ملاقات های پرزیدنت اوباما را برنامه ریزی می کند. همچنین در هماهنگی رویدادهایی مانند جشن نوروز در کاخ سفید نقش دارد.

فریال در سال ۲۰۰۷ در کمپین انتخاباتی باراک اوباما و ستاد انتخاباتی او در شیکاگو مشغول فعالیت شد. پس از انتخابات، گواشیری در شورای امنیت ملی کاخ سفید به عنوان مشاور ارشد بن رودز، معاون مشاور امنیت ملی، مشغول به کار شد و سپس مشاور ارشد رئیس دفتر کاخ سفید و مدیر بازدیدها در شورای امنیت ملی شد.

فریال گواشیری عضو فعال بنیاد زنان آمریکایی ایرانی تبار نیز هست و به زبان فارسی مسلط است.

او در یکی از کنفرانس‌های سالانه این بنیاد گفت که قصد دارد پس از پایان دوران خدمتش در کاخ سفید، به عنوان معلم یا یک فعال خدمات اجتماعی مشغول کار شود.

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. رقص ایرانی باراک اوباما با دستیار ایرانی اش خانم فریال
    http://khargush.com/dance-barack-obama-iranian-assistant-ferial/#5

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 44