دستمزد بازیگران سریال پایتخت | سایت تفریحی خبری خرگوش
دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » سوژه شدن دستمزد بازیگران سریال پایتخت
سوژه شدن دستمزد بازیگران سریال پایتخت

سوژه شدن دستمزد بازیگران سریال پایتخت

سوژه شدن دستمزد بازیگران سریال پایتخت

[caption id="attachment_14020" align="aligncenter" width="300"]دستمزد بازیگران سریال پایتخت |بازیگران سریال پایتخت چقدر حقوق میگیرند دستمزد بازیگران سریال پایتخت[/caption]   این روزها تصویری از لیست دستمزد بازیگران سریال پایتخت با سربرگ سازمان هنری رسانه اوج در فضای مجازی منتشر شده است که نشان از دستمزدهای میلیاردی دارد .

دستمزد بازیگران سریال پایتخت 5

مدیر روابط عمومی سازمان رسانه ای اوج به شدت این موضوع را تکذیب کرده و گفته این کار از کینه توزی و حسد و دشمنی بوده است.  

سند دستمزد بازیگران سریال پایتخت

بازیگران سریال پایتخت چقدر حقوق گرفتند

  [caption id="attachment_14021" align="aligncenter" width="300"]دستمزد بازیگران سریال پایتخت 5|دستمزد بازیگران سریال پایتخت دستمزد بازیگران سریال پایتخت 5[/caption]

سند دستمزدهای «پایتخت۵» جعلی و اعداد غلط هستند

مدیر روابط عمومی سازمان اوج با تکذیب قراردادهای میلیاردی دستمزد بازیگران سریال پایتخت گفت :چرا اینقدر کینه توزی حسد و دشمنی می کنید. اوج هیچ وقت چنین سربرگی نداشته و ندارد. محمد ذوقی مدیر روابط عمومی سازمان هنری و رسانه ای اوج در رابطه با دستمزد بازیگران سریال پایتخت نوشت: پس از اتمام دو هفته‌ایِ این سریال محبوب و اقبال بی نظیرِ مردم‌ِ نازنین به این سریال، با یک خبر و این بار جعل، دشمنیِ دشمنان‌مان را شاهدیم. باید گفت: 1. اوج هیچ وقت چنین سربرگی نداشته و ندارد. 2. امضای مسئول سازمان‌اوج در این تصویر جعلی است. 3. خطاب نامه وجود خارجی ندارد. (معصومی) 4. حداقلی از دقت نیاز است که بدانیم یک کُمپانی تولید آثار هنری با تهیه کننده سر و کار دارد و مسایل اینچنینی مواردی نیست که مسیول کمپانی در موردش نامه نگاری کند. 5. همه‌ی اعدادِ قید شده غلط و جعلی است. و کلامِ آخر: چرا این قدر کینه ورزی؟! چرا این قدر حسد؟! و چرا اینقدر وقاحت در جعل کردنِ یک‌نامه؟! به دشمنان‌مان توصیه می‌کنم طوری دشمنی کنید که به جعلِ امضا و نامه و پیگیری حقوقی نکشد. در ضمن جاعلِ عزیز انقدر‌ بی سواد بوده که در صفر گذاشتن برای اعداد هم سوتی داده(به رقم ارسطو جان دقت کنید).  

تکذیب دستمزد میلیاردی بازیگران سریال پایتخت

[caption id="attachment_14022" align="aligncenter" width="300"]دستمزد بازیگران پایتخت 5 تکذیب سند دستمزد بازیگران پایتخت 5[/caption] الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت گفت: جعل سند علیه «پایتخت» بازتاب جایزه مردمی «سین سیما» است. ‌تهیه‌کننده سریال پایتخت پیرامون برخی شایعات در خصوص مبلغ قراردادهای بازیگران این سریال با سازمان هنری رسانه ای اوج گفت: 🔹 من وظیفه ندارم به اخبار بدون منبع پاسخ بدهم. 🔹نمی‌دانم که عده‌ای دیگر چه نفعی می‌برند که مدام در پی تخریب گروه منسجم پایتخت هستند. 🔹 جعل سند در فضای مجازی کار آسانی است و این ساده‌اندیشی است که فکر کنیم آنچه که منتشر شده حقیقت دارد.
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 65