افترا الله کرم به زن فاسد کابینه دولت | سایت تفریحی خبری خرگوش
نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » افترا الله کرم به زن فاسد کابینه دولت
افترا الله کرم به زن فاسد کابینه دولت

افترا الله کرم به زن فاسد کابینه دولت

افترا الله کرم به زن فاسد کابینه دولت

[caption id="attachment_1297" align="aligncenter" width="300"]افترا الله کرم به زن فاسد کابینه دولت افترا الله کرم به زن فاسد کابینه دولت[/caption]

حسین الله کرم دبیر حزب الله تهران در صفحه رسمی خود از روابط غیر اخلاقی یک جاسوسه با چند وزیر سخن گفته بود اما نامی از هیچ شخصی نیاورده بود، وکیل آفرین چیت ساز گفت از الله کرم شکایت خواهد کرد.

افترا الله کرم به زن فاسد کابینه دولت

شکایت افرین چیت ساز از الله کرم

جنجال حرف های حزب الله

[caption id="attachment_1297" align="aligncenter" width="300"]افترا الله کرم به زن فاسد کابینه دولت افترا الله کرم به زن فاسد کابینه دولت[/caption]

در حالی که حسین الله کرم دبیر حزب الله تهران در صفحه رسمی خود از روابط غیر اخلاقی یک جاسوسه با چند وزیر سخن گفته بود اما نامی از هیچ شخصی نیاورده بود، وکیل آفرین چیت ساز ، متهم امنیتی که به جرم جاسوسی در زندان بود اظهار داشت از حسین الله کرم شکایت خواهد کرد. در حالی که حسین الله کرم دبیر حزب الله تهران در صفحه رسمی خود از روابط غیر اخلاقی یک جاسوسه با چند وزیر سخن گفته بود اما نامی از هیچ شخصی نیاورده بود، وکیل آفرین چیت ساز ، متهم امنیتی که به جرم جاسوسی در زندان بود اظهار داشت از حسین الله کرم شکایت خواهد کرد.

بنابراین گزارش، مدتی است برخی از منابع خبری از اعتراف یک متهم امنیتی به برقراری روابط نامشروع با چند تن از وزرا خبر داده که تاکنون توسط هیچ مرجع رسمی تأیید و یا تکذیب نشده است و مدعی شده اند یک متهم زن که به جرم جاسوسی بازداشت است اعتراف کرده برای کسب اطلاعات مورد نیازش با برخی از وزرا...

در این میان اسم این متهم در هاله ای از ابهام است و هیچ منبعی به دلیل رعایت موازین شرعی و جلوگیری از اشاعه فحشا نام وی را اعلام نکرده اند.

در این رابطه حسین الله کرم خبر جدیدی را اعلام کرد و وجود رابطه همان متهمه با 5 وزیر خبر داد و مدعی شد این موضوع در اعترافات متهم بوده است. البته الله کرم اسمی از هیچ کسی نیاورد و تاکنون هنوز مشخص نیست که به راستی منظور الله کرم از آن جاسوس امنیتی کیست.

اما شب گذشته محمد مقیمی وکیل یکی از متهمان امنیتی که مدتی پیش در پروژه برخورد اطلاعات سپاه با روزنامه نگاران نفوذی بازداشت شده بود در گفت و گو با بی بی سی فارسی مدعی شد از طرف آفرین چیت ساز از حسین الله کرم شکایت می کند!

مقیمی گفته است اطلاعات پرونده و محتوای آن محرمانه بوده و الله کرم به آن دسترسی نداشته و وی اقدام به افترا و نشر اکاذیب کرده است.

هر چند حسین الله کرم تاکنون از هیچ فردی در این ماجرا نام نبرده است اما مشخص نیست چطور این وکیل در یک رسانه بیگانه مدعی چنین موضوعی شده است!

آفرین چیت ساز متهم امنیتی است که شنیده شده است با قرار وثیقه یک میلیاردی فعلاً آزاد است.

درباره این مطلب بیشتر بخوانید :

اعتراف یک زن جاسوس به رابطه غیراخلاقی با ۵ وزیر کابینه

دسته بندی : اخبار داغ _ سیاسی

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

منبع : پرسش _ شهدای ایران

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 30