تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما | سایت تفریحی خبری خرگوش
آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
خانه » اخبار داغ » تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما
تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما

تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما

تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما

تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما

تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما

همسر باراک اوباما دونالد ترامپ را ترور شخصیتی کرد؛ میشل همسر باراک اوباما در تازه ترین سخنرانی اش، به مقایسه دوران ریاست جمهوری همسرش باراک اوباما و دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ پرداخت و بدون این که نامی ببرد، سخت ترین انقادها را نثار ساکنین فعلی کاخ سفید کرد.

تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما

ترامپ

همسر اوباما

تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما

تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما

به نقل از ایندیپندنت؛ « میشل »، همسر رئیس‌جمهور پیشین آمریکا، در سخنرانی ایالت پنسیلوانیا، شدیدترین انتقادات را علیه « دونالد ترامپ »، رئیس جمهور این کشور، مطرح کرد بدون آن که مستقیماً نامی از وی ببرد.

در تمام طول سخنرانی میشل، مشخّص بود وی در حال صحبت کردن راجع به ترامپ است؛ امّا هرگز نامی از وی بر زبان نیاورد. سخنان میشل بر این پایه استوار بود که از زمان ورود دونالد ترامپ به کاخ سفید، استانداردهای ریاست جمهوری در این کشور به شدّت تنزل کرده است.

میشل در بخشی از سخنانش گفت: در دوران ریاست جمهوری باراک، عیار ریاست جمهوری هر روز در حال افزایش و بهبود بود؛ امّا از آغاز کمپین انتخاباتی در سال ۲۰۱۶ رو به زوال گذاشت و تا به امروز نیز این روند نزولی همچنان ادامه دارد. من در کمپین انتخاباتی سال گذشته به شوخی گفته بودم ما این عیار را حفظ خواهیم کرد و می بینید که چه شد، عیار را حفظ کردیم؛ امّا رو به پایین! و سپس دستانش را به نشانه یک سقوط نشان داد که خنده حضار را به همراه داشت.

میشل سپس به مقایسه سبک زندگی خود و همسرش در کاخ سفید پرداخت و گفت ساکنان جدید این کاخ سبکی کاملاً متفاوت در زندگی دارند. وی در این باره اظهار کرد: ما نوعی استاندارد اخلاقی داشتیم و موضوعاتی بودند که انجامشان نمی دادیم و در حقیقت تحت ریاست جمهوری باراک اوباما محدودیت هایی برایمان در این حوزه تعیین شده بود. انتظارات خاصی از ما وجود داشت به همین دلیل بسیاری از کارها را یا اجازه نداشتیم که انجام دهیم و یا شخصاً برای احترام گذاشتن به موقعیتی که در آن قرار داشتیم، انجام نمی دادیم؛ امّا اکنون آزادی های بیشتری در کاخ سفید وجود دارد.

میشل در زمان حضور در کاخ سفید از محبوبیت بالایی برخوردار بود و تقریباً توانست این محبوبیت را با ترک کاخ نیز حفظ کند. او معتقد است تفاوت عمیقی در آن چه جوانان آمریکایی از باراک اوباما یاد گرفتند با آن چه از ساکنان جدید کاخ سفید آموزش می دهند، وجود دارد.

میشل گفت: جوانان امروز آمریکا، اوباما را در جایگاه رئیس جمهور کشورشان و معیار اخلاق سیاسی می شناسند. آن ها در هشت سال ریاست جمهوری وی، با امید، امکانات مختلف، گزینه ها و فرصت های متعدد فضای بیشتری برای رشد داشتند. فکر می کنم در شرایط کنونی این جوانان احساس می کنند آن چه در حال روی دادن است با آن چه از اوباما فراگرفته بودند تفاوت زیادی دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. تخریب شخصیتی ترامپ توسط همسر اوباما
    http://khargush.com/destruction-tramps-personality-obamas-wife/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 80