جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی | سایت تفریحی خبری خرگوش
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه » مطالب ویژه » جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی
جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی

جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی

جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی

[caption id="attachment_2945" align="aligncenter" width="300"]جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی[/caption]

آیت الله رفسنجانی در سال 1362 وصیت نامه مختصری نوشتند که بخش هایی از آن به چاپ رسیده وصیتنامه اصلی در دست خانواده آن مرحوم است و فعلا از سوی آنان خوانده نشده.

جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی

وصیت نامه آیت الله هاشمی

[caption id="attachment_2945" align="aligncenter" width="640"]جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی[/caption]

هاشمی رفسنجانی در وصیت‌نامه مختصری که نوشته است، به چندین نکته اشاره می‌کند، اول اینکه از دوستان خود خواسته آثار قرآنی و مکتوبات وی منتشر شود و همچنین به تربیت فرزندان او توجه کنند، چراکه خود نتوانسته است این مسئولیت را به‌خوبی انجام دهد. در سال 1362 هاشمی رفسنجانی وصیت‌نامه مختصری نوشته است که در خاطرات سال 1362 او به چاپ رسیده است. او در این وصیت‌نامه از دوستان خودخواسته است که نوشته‌های او را که چاپ‌نشده است منتشر کنند و نیز به تربیت فرزندان او توجه کنند، چراکه خودش به‌واسطه کارهای عمومی که داشته است نتوانسته این وظیفه را به‌خوبی انجام دهد. این بخش از وصیت‌نامه هاشمی رفسنجانی دقیقاً چنین است:

یک‌شنبه 30 بهمن 1362:

من مایلم نوشته‌های را که به چاپ نرسیده مخصوصاً فیش‌های کلید قرآن توسط افراد صالحی آماده چاپ و نشر گردد. اگر دوستانم این آرزوی من را برآورند ممنونم و ان‌شاءالله در اجر آن شریک خواهند بود. لابد دوستانم در تربیت فرزندانم _ که مسئولیت تربیت آن‌ها را به خاطر کارهای عمومی نتوانسته‌ام به‌خوبی انجام دهم _ توجه مبذول خواهند نمود.

دسته بندی : مطالب ویژه

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. جزئیات وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی
    http://khargush.com/details-testament-ayatollah-hashemi-rafsanjani/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 52