طلاق به خاطر کلاغ | سایت تفریحی خبری خرگوش
قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » طلاق به خاطر کلاغ
طلاق به خاطر کلاغ

طلاق به خاطر کلاغ

طلاق به خاطر کلاغ

[caption id="attachment_6394" align="aligncenter" width="300"]علاقه زیاد زن به کلاغ/طلاق از همسر به خاطر کلاغ طلاق به خاطر کلاغ[/caption] یک زن جوان به دلیل علاقه بیش از حدش به کلاغ از همسر خود جدا شد و طلاق گرفت همس این زن وقتی فهمید همسرش کلاغ خانگی را بیشتر از او دوست دارد دیگر نتوانتست با او زندگی کند و از همسرش جدا شد

طلاق یک زن جوان از همسرش به خاطر کلاغ

علاقه شدید یک زن کلاغ باعث طلاق انها شد

[caption id="attachment_6394" align="aligncenter" width="474"]علاقه زیاد زن به کلاغ/طلاق از همسر به خاطر کلاغ طلاق به خاطر کلاغ[/caption] [caption id="attachment_6395" align="aligncenter" width="500"]علاقه زیاد زن به کلاغ/طلاق از همسر به خاطر کلاغ طلاق به خاطر کلاغ[/caption]

طلاق به خاطر کلاغ اتفاقی که واقعی میباشد یک زن جوان به خاطر علاقه زیاد به یک کلاغ خانگی از همسرش جدا شد همسر این زن میگوید از وقت که فهمیدم که همسر کلاغش را از من بیشتر دوست دارد دیگر نتوانستم با او زندگی کنم و تصمیم گرفتم که همسرم را طلاق بدهم.

طلاق به خاطر کلاغ

زنی جوان در انگلیس به خاطر ازدواج با یک کلاغ، به سوژه کاربران شبکه های اجتماعی تبدیل شده است! «هلن موترام» ۳۴ ساله به حدی به این کلاغ علاقمند شده که این علاقه بر روابط ازدواجش نیز تاثیر گذاشته و همسرش را دل آزرده کرده است.

طلاق به خاطر کلاغ

به گفته هلن این کلاغ را هنگامیکه یک جوجه بوده و به شدت دچار سوء تغذیه بوده است در کنار رستوران ایتالیایی در نزدیکی خانه خود در چلدنام پیدا کرده است.

طلاق زن جوان از همسرش، برای ازدواج با یک کلاغ

هلن ازآن زمان تاکنون مسئولیت نگهداری از این جوجه کلاغ را بر عهده گرفته است اما وابستگی هلن به این کلاغ به عنوان همسر و مونس دوم خود سبب ناراحتی شوهرش شده است. شوهر هلن می گوید روابط دوستانه هلن با این کلاغ بر روابط صمیمی آنها تاثیر گذار بوده است و رفتار هلن همچون همسر دوم با این کلاغ رفتار می کند. هلن حدود ۴ سال است که با این کلاغ زندگی می کند و از این زندگی نیز راضی است.

گردآوری سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. طلاق یک زن جوان از همسرش به خاطر کلاغ
    علاقه شدید یک زن کلاغ باعث طلاق انها شد
    http://khargush.com/divorce-for-the-crow/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 27