تجاوز جنسی دونالد ترامپ به دختر بچه 13 ساله | سایت تفریحی خبری خرگوش
انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » تجاوز جنسی دونالد ترامپ به دختر بچه ۱۳ ساله
تجاوز جنسی دونالد ترامپ به دختر بچه ۱۳ ساله

تجاوز جنسی دونالد ترامپ به دختر بچه ۱۳ ساله

تجاوز جنسی دونالد ترامپ به دختر بچه 13 ساله

[caption id="attachment_590" align="aligncenter" width="300"]تجاوز جنسی دونالد ترامپ به دختر بچه 13 ساله تجاوز جنسی دونالد ترامپ به دختر بچه 13 ساله[/caption]

دونالد ترامپ با اتهامات جنسی متعددی روبروست و برای اولین بار زنی او را متهم کرده که زمانی که تنها ۱۳ سال داشته مورد تجاوز جنسی این ریاست جمهوری آمریکا قرار گرفته است.

تجاوز جنسی دونالد ترامپ به دختر بچه 13 ساله

آزار جنسی ترامپ به کودک 13 ساله

[caption id="attachment_590" align="aligncenter" width="295"]تجاوز جنسی دونالد ترامپ به دختر بچه 13 ساله تجاوز جنسی دونالد ترامپ به دختر بچه 13 ساله[/caption]

ماجرای تجاوزهای جنسی دونالد ترامپ ریاست جمهوری منتخب امریکا این روزها همه رسانه ها را پر کرده است. اخیرا هم اخبار مربوط به تجاوز به کودک از وی منتشر شد. دونالد ترامپ با اتهامات جنسی متعددی روبروست و برای اولین بار زنی او را متهم کرده که زمانی که تنها ۱۳ سال داشته مورد تجاوز جنسی این منتخی ریاست جمهوری آمریکا قرار گرفته است.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، این زن به نام “جین دو” می‌گوید که دونالد ترامپ سال ۱۹۹۴ در یک میهمانی واقع در آپارتمانی در نیویورک به او تجاوز جنسی کرده است. این آپارتمان متعلق به یک میلیاردر سرمایه‌گذار به نام جفری اپستاین بوده که خودش در یک رسوایی جنسی در سال ۲۰۰۸ محکوم شد.

شاکی جدید ترامپ قرار بود که عصر چهارشنبه یک کنفرانس خبری تشکیل دهد اما در آخرین دقایق به دلیل آنچه “دریافت تهدیدات بی‌شمار” برشمرد، آن را لغو کرد. چنی میسون، وکیل جین در دادگاه نیویورک تشکیل پرونده داده است و می‌گوید که ترامپ باید پاسخگوی این اتهامات باشد.

در این پرونده از اظهارات چند شاهد هم استفاده شده است. یکی از آنها فردی به نام تیفانی است که مسوول جذب زنان و دختران جوان به میهمانی‌های اپستاین بوده است. او گفته است که شاهد بوده که ترامپ بارها به شاکی با نام مستعار جین دو تجاوز کرده است. ترامپ تمامی این اتهامات را رد کرده است.

طبق تعریف کنوانسیون حقوق کودک، یک کودک انسانی است که سن هجده سالگی را هنوز تمام نکرده است؛ مگر اینکه سن بلوغ از نظر حقوق جاری در کشورهای مربوطه زودتر تعیین شده باشد.

دسته بندی : اخبار سیاسی

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 80