دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی | سایت تفریحی خبری خرگوش
هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
خانه » دانلود » دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی
دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی

دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی

دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی

[caption id="attachment_5151" align="aligncenter" width="300"]دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی[/caption] دانلود کلیپ جنجالی توهین به آیت الله جوادی آملی در مناظره ی بانکداری اسلامی در تلوزیون که پژوهشگران در این برنامه به این شخصیت بالامقام درباره ی اینکه ضخصیت دینی باید دربارهی دین صحبت کند و نباید وارد کارهای بانک و غیره شود را مورد بحث قرار دادند.این کلیپ را در تلگرام ما میتوانید دانلود کنید.

دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی 

دانلود کلیپ توهین

[caption id="attachment_5151" align="aligncenter" width="1041"]دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی[/caption] [caption id="attachment_5150" align="aligncenter" width="1111"]دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی[/caption] [caption id="attachment_5149" align="aligncenter" width="1149"]دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی[/caption] مناظره های انتخابات ریاست جمهوری مانند سالهای گذشته مجدد تنور صحبتهای جنجالی را داغ کرده است . همیشه در این برنامه پر حاشیه صحبتهای خارج از خط قرمز گفته می شود روز گذشته اولین برنامه مناظره ریاست جمهوری سال 96 پخش شد در این برنامه 2 اقتصادان در مورد صحبتهای اخیر آیت الله جوادی آملی نظریه های جنجالی را مطرح کردند . آیت الله جوادی آملی معتقد هستند حقوق کارمندان از بانکهایی که به صورت ربوی فعالیت می کنند حرام است چراکه انسان برای فعالیت و کار تلاش حلال می تواند دستمزد پاک دریافت کند در غیر این صورت حقوق دریافتی حرام است . در ادامه سایت سفیدک علاوه بر گرداوری کلیپ صحبتهای اقتصادانان را زیر ذره بین برده است . توهین اقتصادانان به اظهارات آیت الله جوادی آملی کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی در مناظره توهین اقتصادانان به اظهارات آیت الله جوادی آملی چندی پیش بعد از انتشار شعار رهبر انقلاب مبنی بر اقتصاد ملی , تولید و اشتغال در این باره آیت الله آملی نظریه منطقی را بازگو کردند و گفتند : تا زمانی که سیستم نظام بانکی بر اساس ربوی در حال فعالیت است نمی توان انتظار داشت اشتغال و تولید روند بهبودی را پیدا کند . ستون هر نظامی مردم آن نظام هستند اما کسی که جیبش خالیست و فقر کمرش را شکسته است نمی توان انتظار ستون برای نظام بودن را از آنها داشت . صحبتهای فوق آیت الله آملی در مورد اقتصاد و روند بانکهای اسلامی برای ربوی بودن (ربا خوری) باعث توهین مهمانان اقتصادی مناظره دیشب شبکه یک شود . کلیپ مناظره جنجالی روز گذشته کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی در مناظره یکی از مهمانان مناظره ریاست جمهور در مورد اتفاقات اخیر اقتصادی ایران توضیح داد : متاسفانه کشور ما همه در مورد اقتصاد حرف می زنند به عنوان مثال یک پزشک نمی تواند در مورد تاریخ صحبت کند یا منی که رشته اقتصادی تحصیل کردم نمی توانم فتوای دینی صادر کنم . یک فقیه نباید سیاست اقتصادی دیکته کند . مهمان بعدی سریعا صحبتهای فوق را به بیانات آیت الله جوادی آملی نسبت داد و مخالف این نوع نظر دهی بود .
در زیر این کلیپ را دانلود کنید:

دانلود و مشاهده فیلم در تلگرام ما

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۲ نظر ثبت شده است.

  1. دانلود کلیپ توهین به آیت الله جوادی آملی
    http://khargush.com/download-clip-insulting-ayatollah-javadi-amoli/

  2. این مردک نمیدونم با چه حسابی این حرف رو به ایت الله جوادی املی زد اخه کی هستی دهنتو اب بکش بعد مخاطبتو که یکی از بزرگترین مفسران قران کریم هست دربارش نظری بده بدبختی تا به کی بدبخت این بنده خدا به اندازه موهای سرت تو قران و حدیث عمرشو سپری کرده تو چی میدونی بدبخت ای کاش ای کاش مسئولین ما نمیزاشتند هر جاهلی بیاد درباره بزرگان دین نظر بده خدایا نااهلان و جاههلانی که دارن به دین اسلام و مذهب شیعه لطمه میزنند ذلیل و خوار و نابود کن الهی امین

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 96