اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار | سایت تفریحی خبری خرگوش
آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار
اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار

اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار

اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار

[caption id="attachment_2250" align="aligncenter" width="300"]اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار[/caption]

مرد متجاوز ایلامی امروزبا حضور مردم و مسؤلین در ایلام اعدام شد. این مرد به اتهام 13 فقره تجاوز به عنف، زورگیری و آدم ربایی به سزای عملش رسید و مجازات شد که باعث شادی مردم شد.

اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار

اعدام در ملاء عام

[caption id="attachment_2250" align="aligncenter" width="250"]اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار[/caption]

حکم اعدام متجاوز به عنف در ایلام با حضور رئیس‌کل دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب، قضات کیفری، فرمانده انتظامی استان در چهارراه مقاومت شهر ایلام صبح امروز به اجرا درآمد. این فرد به اتهام 13 فقره تجاوز به عنف، زورگیری، آدم ربایی و ... در چهار راه مقاومت شهر ایلام به دار مجازات آویخته شد.

در پایان اجرای حکم اعدام این متجاوز به عنف،مردم با سردادن شعار «دادگستری تشکر» و «نیروی انتظامی تشکر» ابراز رضایت خود را در اعدام این فرد و برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت بیان کردند. حشمت الله شریفی دادستان عمومی و انقلاب استان ایلام در محل اجرای حکم در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: محکوم علیه به اتهام آدم ربایی، زورگیری، تهدید با سلاح گرم و سرد و تجاوز به عنف دستگیر شده بود و سوابق عدیده کیفری دیگری هم داشت که برای مثال می توان به چهار مورد ضرب وجرح عمدی با چاقو اشاره کرد.

وی افزود: مطابق قانون به اتهام و جرائم این فرد در مراجع مختلف قضایی رسیدگی شد و بعد از اتمام مراحل دادرسی، حکم قطعی به دلیل تجاوز به عنف صادر و نهایی شد که امروز به اجرا درآمد.

شریفی خاطرنشان کرد: مشاهده چنین صحنه های قطعاً مطلوب نیست، اما اجرای این احکام در ملاءعام هشدار جدی به مجرمانی است که با بی اعتنایی به قانون و شرع مرتکب جنایت شنیع و منکراتی مثل لواط، زنا به عنف و جرائم خشن دیگر می شوند.

وی اضافه کرد: امیدواریم جامعه با اجرای احکام الهی و قانون از حضور افراد ناسالم و تهدیدکننده امنیت پاک شود.

شریفی به مخلان نظم و امنیت و مجرمان هشدار جدی داد و گفت: دستگاه قضایی استان با همکاری همه دستگاه های انتظامی و امنیتی بدون تعارف با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع می کند.

دادستان عمومی و انقلاب ایلام تاکید کرد: امنیت مطالبه به حق مردم از دستگاه قضایی بوده و دادگستری استان در این راستا با کسی تعارف ندارد.

به گزارش ایسنا، در پایان اجرای حکم اعدام این متجاوز به عنف، مردم با سر دادن شعار «دادگستری تشکر» و «نیروی انتظامی تشکر» ابراز رضایت خود را از برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت بیان کردند.

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. اعدام مرد متجاوز ایلامی به زن شوهر دار
    http://khargush.com/elamite-capital-harassment-married-woman/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 26