توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب | سایت تفریحی خبری خرگوش
برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
خانه » اخبار داغ » توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب
توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب

توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب

توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب

توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب

توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب

توضیح وزارت نفت درباره دستور استخدام فرزند یکی از نمایندگان؛ وزارت نفت در پی مطالب منتشر شده درباره فرزند یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی توضیحاتی ارائه کرده است که در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب

وزارت نفت

استخدام ژن خوب

توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب

توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب

در این توضیحات آمده است: درپی انتشار مطالبی در برخی رسانه‌ها از جمله رسانه ملی درباره استخدام فرزند یکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، توضیحاتی را برای تنویر افکار عمومی
به اطّلاع می‌رسانیم.

۱. فرد مورد نظر متولّد ۱۳۵۸ دارای دکتری شیمی ( شیمی فیزیک ) کارمند رسمی وزارت آموزش و پرورش ( دانشگاه فرهنگیان ) با حدود ۱۸ سابقه کار، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال با ۱۹ سال سابقه تدریس، استادیار پایه ۸ و سال‌ها فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه نانو داروها، کاتالیست‌ها و حذف آلاینده‌های شیمیایی، مؤلّف ۵ کتاب و ده‌ها مقاله علمی و پژوهشی چاپ شده درISI و سایر مجلات علمی معتبر بین‌المللی است.

۲. مشارالیها با توجه به رشته تحصیلی و سوابق علمی خود طی نامه‌ای تقاضای انتقال به پژوهشگاه صنعت نفت را می‌نماید.

۳. در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ وزیر محترم نفت خطاب به معاون امور حقوقی و مجلس پی‌نوشت می‌فرمایند: « آقای دکتر بازرگانی اگر پژوهشگاه به خدمات ایشان نیاز دارد اعلام کنید تا ابتدا با مأموریت و سپس انتقال ایشان موافقت شود».

۴. مراتب به رئس پژوهشگاه نفت اعلام می‌شود و ایشان در تاریخ ۲۴/۰۹/۱۳۹۵ طی نامه شماره ۱۹۷۱۹۶۷ نیاز پژوهشگاه به خدمات ایشان را اعلام می‌کند.

۵. نامبرده پس از آغاز به کار در پژوهشگاه به صوت مأمور، تقاضای انتقال دائم می‌کند و با توجّه به رضایت از عملکرد ایشان مراتب مورد موافقت پژوهشگاه قرار می‌گیرد.

در نتیجه چنانکه مشخص شد فرد مورد نظر اساساً در زمان انتقال، کارمند دولت ( دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش ) با ۱۸ سال سابقه کار، دارای دکترای شیمی و استادیار پایه ۸ بوده است و بر اساس تأیید نیاز به خدمات ایشان توسط پژوهشگاه صنعت نفت، ابتدا به این پژوهشگاه مأمور و سپس انتقال پیدا می‌کند و اساساً استخدامی در کار نبوده و طرح موضوع استخدام ایشان به کلّی
نادرست و انحرافی است.

۶. در شرایطی که موضوع اشتغال به یکی از چالش‌های پیش‌روی جامعه تبدیل شده برخی حساسیت‌ها در این باره قابل درک و احترام است، امّا تقلیل سطح موضوع یا ابزار قرار دادن آن برای تصفیه
حساب‌های سیاسی و به حاشیه بردن دستگاه‌های اجرایی بی‌گمان موضوعی نیست که اهل انصاف بر آن مهر تأیید بزند.

منبع: پرشین وی

 

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. توضیح وزارت نفت درباره استخدام ژن خوب
    http://khargush.com/explaining-ministry-oil-recruitment-good-gene/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 69