خودکشی آنلاین دختر 12 ساله در حیاط پشتی + عکس | سایت تفریحی خبری خرگوش
نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » خودکشی آنلاین دختر ۱۲ ساله در حیاط پشتی + عکس
خودکشی آنلاین دختر ۱۲ ساله در حیاط پشتی + عکس

خودکشی آنلاین دختر ۱۲ ساله در حیاط پشتی + عکس

خودکشی آنلاین دختر 12 ساله در حیاط پشتی + عکس

[caption id="attachment_3255" align="aligncenter" width="300"]خودکشی آنلاین دختر 12 ساله در حیاط پشتی + عکس خودکشی آنلاین دختر 12 ساله در حیاط پشتی + عکس[/caption]

در این ویدیو دختر نوجوان که تنها 12 سال دارد از تعرض و تجاوز دوست پسرش می گوید و در یک اقدام جنجالی خودکشی کرد که جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود آورد..

خودکشی آنلاین دختر 12 ساله در حیاط پشتی + عکس

ویدئوی جنجالی خودکشی دختر 12 ساله

[caption id="attachment_3255" align="aligncenter" width="255"]خودکشی آنلاین دختر 12 ساله در حیاط پشتی + عکس خودکشی آنلاین دختر 12 ساله در حیاط پشتی + عکس[/caption] [caption id="attachment_3256" align="aligncenter" width="404"]خودکشی آنلاین دختر 12 ساله در حیاط پشتی + عکس خودکشی آنلاین دختر 12 ساله در حیاط پشتی + عکس[/caption]

ویدیو خودکشی آنلاین دختر نوجوان طوفان به پا کرد

ویدیو دختر 12 ساله آمریکایی که در حیاط پشت منزلشان دست به خودکشی زده است طوفانی در فضای مجازی بپا کرده است.

دختر بیگناهی که قربانی روابط لجام گسیخته حاکم بر جامعه غرب شد. "کیتلین نیکول دیویس" اهل ایالت جورجیا آمریکا و دانش آموز مقطع راهنمایی، صحنه خودکشی خود را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی بصورت زنده برای میلیون ها نفر پخش کرد.

این دختر در این ویدئو و دقایقی قبل از خودکشی ادعا کرد که توسط دوست پسر خود مورد تعرض و اذیت و آزار جنسی قرار گرفته است. پلیس آمریکا در گفتگو با یکی از کانال های تلویزیونی آمریکا از سایت هایی که این ویدئو را منتشر کردند خواست تا در خصوص حذف آن اقدام کنند اما آنها از انجام این کار خودداری کردند.

همچنین انجمن ملی حفاظت از خشونت علیه کودکان انگلیس با تاکید بر اینکه این ویدئو باید فورا از فضای مجازی حذف شود گفت:" ما از شبکه های اجتماعی می خواهیم سریعا این ویدئو را حذف نمایند. تمام کودکان باید در فضای مجازی احساس امنیت داشته باشد. ویدئوهایی این چنینی نشان می دهد که ما نیازمند قوانینی برای حفاظت از کودکان خود در برابر محتوای نامناسب و مخرب از طریق حذف، فیلترینگ یا اعمال اقدامات تایید سن آنلاین هستیم". گفتنی است، این برای نخستین بار نیست که ویدئوهایی از این دست بصورت زنده در فضای مجازی منتشر می شود. اوایل این ماه و همچنین اواخر سال گذشته میلادی نیز پخش زنده لحظه حمله قلبی زنی که در حال آواز خواندن بود و همچنین شلیک کردن جوانی در یک پارتی خصوصی به سمت دوستش سر و صدای زیادی بپا کرده بود.

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. خودکشی آنلاین دختر ۱۲ ساله در حیاط پشتی + عکس
    http://khargush.com/girl-online-suicide-backyard/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 16