دختر 14 ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد | سایت تفریحی خبری خرگوش
ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » دختر ۱۴ ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد
دختر ۱۴ ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد

دختر ۱۴ ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد

دختر 14 ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد

[caption id="attachment_2242" align="aligncenter" width="300"]دختر 14 ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد دختر 14 ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد[/caption]

داستان وحشتناک دختر 14 ساله که 9 ماه بارداری اش را از همه پنهان کرده بود بعد از اینکه در حمام خانه اش به صورت مخفیانه زایمان کرد نوزادش را خفه کرد و به قتل رساند.

دختر 14 ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد

زایمان مخفی دختر 14 ساله

[caption id="attachment_2242" align="aligncenter" width="364"]دختر 14 ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد دختر 14 ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد[/caption]

این دختر نوجوان که باردار بوده و حاملگیش را از همه پنهان کرده بود به صورت مخفیانه و در شرایطی سخت در حمام خانه زایمان کرد، این خبر در حالی جنجالی شد که وی نوزادش را که یک پسر بود خفه کرده و در یک جعبه کفش پنهان کرد. "کسیدی گودیسون" ۱۴ ساله بعد از دستگیری به عنوان یک قاتل درجه یک محاکمه خواهد شد، او متهم است که فرزند خود را به قتل رسانده است . داستان وحشتناک او همه را شگفت زده کرده است اینکه او چگونه توانسته است ماهها بارداری خود را از همه مخفی کند گفته میشود هرساله ۷۵۰ هزار نوجوان امریکایی دچار بارداری ناخواسته و پنهانی میشوند.

زندگی در آمریکا دختر در حمام دختر آمریکایی اخبار آمریکا این دختر هنگامیکه دچار درد زایمان شد به جای درخواست کمک به تنهایی اقدام به وضع حمل کرد و سعی کرد با استفاده از قرار دادن حوله ای بین دندانهایش و چسب زدن بر دهان مانع از فریاد زدن خود شود. او بند ناف بچه را با یک قیچی بریده و بعد از به دنیا آمدن بچه اش او را خفه کرده و بدنش را دریک جعبه کفش در کمدش قرار داد.

او میگوید علت اینکار ترس از عکس العمل مادرش بوده است. زندگی در آمریکا دختر در حمام دختر آمریکایی اخبار آمریکا سه روز بعد از این حادثه زمانیکه مادرش در حال تمییز کردن اتاق بود متوجه جعبه کفش شد و زمانیکه جسد یک نوزاد را در آن دید با پلیس تماس گرفت و اینجا بود که دست این دختر رو شد.

مادرش میگوید یکبار به وضعیت ظاهری او شک کردم اما وقتی از او تست بارداری گرفتم جواب آزمایش منفی بود و تعجب میکنم که این دختر چگونه توانسته است با این شرایط سخت و به تنهایی وضع حمل کند.

دسته بندی : اخبار حوادث گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. دختر ۱۴ ساله بعد از زایمان نوزادش را خفه کرد
    http://khargush.com/girl-strangled-baby-after-delivery/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 65