دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی | سایت تفریحی خبری خرگوش
هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
خانه » عکس های جذاب » بازیگران ایرانی و خارجی » دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی
دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی

دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی

دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی

[caption id="attachment_5008" align="aligncenter" width="300"]دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی[/caption]

گلشیفته فراهانی بازیگر سابق ایرانی است که در 19تیرماه سال 1362 در تهران به دنیا امده است . نام گلشیفته در زمان کودکی اش رهاورد ثبت شده بود و به این دلیل که در ان سال ها نام گلشیفته مورد قبول ثبت احوال نبود . درسال68 اوضاع مالی خانواده فراهانی  نا به سامان بود و پدر خانواده برای درامد کافی به مسافرکشی و ترجمه می پرداخت تا اینکه وارد سینما شد و گلشیفته نیز از 12 سالگی پابه پای پدرش بازیگری در تئاتر و سینما را ادامه داد . در حال حاضر گلشیفته در خارج از کشور به بازیگری و خوانندگی مشغول است و یکی از بازیگران مشهور و موفق اروپایی  است . او چند وقت اخیر فیلمی از خود در پیج اینستاگرامش منتشر کرد. برای دیدن این فیلم عجیب با ما همراه باشید.

دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی

دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب

گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی

[caption id="attachment_5006" align="aligncenter" width="593"]دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی[/caption] [caption id="attachment_5007" align="aligncenter" width="596"]دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی[/caption] [caption id="attachment_5008" align="aligncenter" width="591"]دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی دانلود کلیپ جنجالی رقص عجیب گلشیفته فراهانی با محسن چاوشی[/caption] در زیر این کلیپ را دانلود کنید:

دانلود و مشاهده فیلم در تلگرام ما

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. الهی برم قربونت قربون اون صدای ناز برم گل شیفته فراهانی

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 36