خداحافظی رضا کیانیان از اینستاگرام | سایت تفریحی خبری خرگوش
اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » خداحافظی رضا کیانیان از اینستاگرام
خداحافظی رضا کیانیان از اینستاگرام

خداحافظی رضا کیانیان از اینستاگرام

خداحافظی رضا کیانیان از اینستاگرام

[caption id="attachment_7159" align="aligncenter" width="300"]خداحافظی رضا کیانیان از اینستاگرام|رضا کیانیان و رفتن از اینستاگرام خداحافظی رضا کیانیان از اینستاگرام[/caption]

رضا کیانیان بازیگر خوب کشورمان از اینستاگرام خداحافظی کرد او با انتشار این عکس از اینستاگرام خداحافظی کرد رضا کیانیان گفت به دلیل کشتاری که در جهان راه افتاده و در طول تاریخ میلیون ها نفر را قربانی کرده و جان بسیاری را گرفته مدتی در اینستاگرام فعالیت نخواهم کرد.

رضا کیانیان در سال ۱۳۳۰ در میدان خراسان تهران به دنیا آمد. به گفته خودش پدرش باستانی کار قدیمی تهران و همدوره هفت کچلون و حسین رمضون یخی بود. رضا دومین فرزند خانواده و دارای ۴ برادر و دو خواهر می‌باشد. او در ۱ سالگی به همراه خانواده به مشهد نقل مکان کرد. در مشهد علاوه بر گذراندن دوران تحصیلات ابتدایی و دبیرستان، در حوزه علمیه مشهد به تحصیل دروس فقهی و اسلامی نیز پرداخت. اولین استاد بازیگری او برادرش داوود بود که در سال ۱۳۴۵ وی را در نمایشنامه از پانیفتاده‌ها به قلم غلامحسین ساعدی کارگردانی کرد. رضا به مدت سه سال در گروه تاتر برادرش داوود فعالیت داشت. وی در سال ۱۳۵۵ از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته تئاتر فارغ‌التحصیل شد. همسر او هایده قراچه داغی، خواهرزادهٔ سهراب سپهری است.

رضا کیانیان و خداحافظی از اینستاگرام

کیانیان از اینستاگرام خداحافظی کرد

[caption id="attachment_7159" align="aligncenter" width="954"]خداحافظی رضا کیانیان از اینستاگرام|رضا کیانیان و رفتن از اینستاگرام خداحافظی رضا کیانیان از اینستاگرام[/caption]

رضا کیانیان بازیگر، با انتشار پستی در اینستاگرام، با بیان این مطلب که تا به امروز میلیون‌ها انسان به خاصر عقاید خود کشته شده‌اند، از خداحافظی‌اش با این این شبکه اجتماعی خبر داد. این بازیگر نوشت: «نمى‌دانم در تاريخ، چندين هزارنفر يا چندين ميليون نفر ، فقط به خاطر اينكه پايبند دين، مذهب و عقيده‌اى بودند، كشته شده‌اند. از هابيل و قابيل تا همين امروز. از جنگ هاى صليبى تا داعش و طالبان. از انكيزيسيون ديروزى تا تفتيش عقايد امروزى. از نسل كشى يهوديان، ارامنه تا نسل كشى مسلمانان. فقط به نام دين، مذهب و عقيده... به بهانه با خدايى و بى‌خدايى؛ فقط كشته‌اند و كشته شده‌اند. اين روزها مى‌خواهم مدتى به غار تنهايى خودم پناه ببرم... با اين پست غمگين، مدتى از همه شما خداحافظى مى‌كنم. نمى دانم چند روز يا چند هفته يا...بايد خودم را باز بيابم.»

گردآوری سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. خداحافظی رضا کیانیان از اینستاگرام
    http://khargush.com/goodbye-reza-kianian-from-instagram/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 95