تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم | سایت تفریحی خبری خرگوش
آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
خانه » دانلود » تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم
تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم

تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم

تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم

[caption id="attachment_3573" align="aligncenter" width="300"]تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم[/caption]

فائقه آتشین همان گوگوش معروف لس آنجلسی با خواندن دکلمه ای قبل از اجرای کنسرتش با خانواده های آتش نشان های حادثه پلاسکو ابراز همدردی کرد و تسلیت خود را اعلام کرد.

فائقهٔ آتشین با نام هنری گوگوش (زادهٔ ۱۳۲۹ خورشیدی در تهران) خواننده و هنرپیشهٔ مشهور ایرانی است. گوگوش از محبوب‌ترین خوانندگان تاریخ موسیقی ایران به شمار رفته و در سایر کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه نیز دوستداران بسیاری دارد.

در سن دو سالگی پدر و مادر گوگوش از هم جدا شدند. گوگوش یک برادر تنی کوچکتر داشت که در سن ۲۴ سالگی براثر رماتیسم قلبی درگذشت و سه برادر ناتنی ازپدرش و یک برادر و یک خواهر ناتنی از مادرش که بعد از جدایی با یک مر دکلیمی ازدواج کرده بود دارد. در همسایگی آنها یک خانواده ارمنی زندگی می کردند که او را از کودکی با نام گوگوش صدا می زدند، با اینکه گوگوش اسم مردانه ارمنی است اما این اسم برای همیشه ماندگار شد و بعدها که او کار هنری را شروع کرد همین اسم را روی خودش گذاشت.

تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم

تسلیت گوگوش به آتش نشانان

[caption id="attachment_3573" align="aligncenter" width="554"]تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم[/caption]  

.......

دسته بندی : دانلود کلیپ گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. تسلیت گوگوش به آتش نشانان پلاسکو + فیلم
    http://khargush.com/googoosh-condolences-firefighters-plasco/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 50