حضور گوگوش، داریوش و ابی در سریال معمای شاه | سایت تفریحی خبری خرگوش
در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » حضور گوگوش، داریوش و ابی در سریال معمای شاه
حضور گوگوش، داریوش و ابی در سریال معمای شاه

حضور گوگوش، داریوش و ابی در سریال معمای شاه

حضور گوگوش، داریوش و ابی در سریال معمای شاه

[caption id="attachment_2184" align="aligncenter" width="300"]حضور گوگوش، داریوش و ابی در سریال معمای شاه حضور گوگوش، داریوش و ابی در سریال معمای شاه[/caption]

با رسیدن سریال « معمای شاه » به ماجرای حضور فرح و دوستانش در دربار پهلوی، کم کم پای خواننده های پاپ این دوره که در دربار رفت و آمد داشتند هم به داستان باز می شود.

حضور گوگوش، داریوش و ابی در سریال معمای شاه

خوانندگان دوره دربار در معمای شاه

[caption id="attachment_2184" align="aligncenter" width="297"]حضور گوگوش، داریوش و ابی در سریال معمای شاه حضور گوگوش، داریوش و ابی در سریال معمای شاه[/caption]

در قسمت های بعدی سریال معمای شاه خوانندگان معروف آن زمان ابی داریوش و گوگوش هم حضور خواهند داشت.

ابی و داریوش و گوگوش در سریال معمای شاه

«سازندگان این سریال تلویزیونی، به دنبال بازیگرانی برای ایفای نقش خوانندگان دهه 1350 ایران هستند تا در بخش هایی از این مجموعه ایفای نقش کنند. خوانندگانی از قبیل گوگوش، ابراهیم حامدی (ابی) و داریوش. که بعضی از این خوانندگان، ارتباطاتی با دربار پهلوی هم داشته اند. اگر تغییری در برنامه ها و روند عادی مجموعه صورت نگیرد، و همه چیز طبق روال گذشته پیش رود؛ قرار است چند بازیگر ایرانی، نقش آنها را در این مجموعه ایفا کنند.» حضور خوانندگان دوره دربار در معمای شاه قرار است از ابن به بعد خواننده های دهه 50 مثل فائقه آتشین، ابراهیم حامدی و عبدالحسن ستارپور ( گوگوش و ابی و داریوش )هم در دربار پهلوی نشان داده شوند. بازیگری که در فیلم «نهنگ عنبر» در نقش ابراهیم حامدی بازی کرده بود اینجا هم همین نقش را بازی کرده است .

از سویی دیگر قرار است داریوش اقبالی هم به عنوان خواننده اجتماعی که در آن زمان بین مردم شناخته شده بوده ،دراین سریال حضور داشته باشد. نقش این خواننده را همان بازیگری ایفا می کند که در فیلم ضد گلوله شباهت بسیار زیادی به آن خواننده داشت .

هنوز تصویر خاصی از تست گریم هیچ کدام از این خواننده ها در معمای شاه منتشر نشده است .

دسته بندی : اخبار

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 53