ضربه فیفا به تیم ملی / حاج صفی و آزمون محروم شدند | سایت تفریحی خبری خرگوش
ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » ضربه فیفا به تیم ملی / حاج صفی و آزمون محروم شدند
ضربه فیفا به تیم ملی / حاج صفی و آزمون محروم شدند

ضربه فیفا به تیم ملی / حاج صفی و آزمون محروم شدند

ضربه فیفا به تیم ملی / حاج صفی و آزمون محروم شدند

[caption id="attachment_236" align="aligncenter" width="300"]ضربه فیفا به تیم ملی / حاج صفی و آزمون محروم شدند ضربه فیفا به تیم ملی / حاج صفی و آزمون محروم شدند[/caption] تیم ملی در آستانه بازی با سوریه با بحران جدی مواجه است. فیفا سردار آزمون و حاج صفی را محروم کرد... باید دید کی‌روش چگونه در چینش تیمش دست می‌برد؟

ضربه فیفا به تیم ملی / حاج صفی و آزمون محروم شدند

شوک به تیم ملی توسط فیفا

محرومیت سردار آزمون

[caption id="attachment_236" align="aligncenter" width="524"]ضربه فیفا به تیم ملی / حاج صفی و آزمون محروم شدند ضربه فیفا به تیم ملی / حاج صفی و آزمون محروم شدند[/caption]

فیفا بعد از بررسی اتفاقات و حواشی بازی ایران و قطر در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸، دو بازیکن و مربی ایران را محروم کرد. فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران آرای صادره خود را درباره این بازی به این شرح اعلام کرد:

یک جلسه محرومیت تایید شده برای سردار آزمون

یک جلسه محرومیت تایید شده برای احسان حاج صفی

سه جلسه محرومیت تایید شده برای جواد نکونام

به سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان شامل پژمان منتظری که نامش در گزارشهای اولیه ارسالی ناظر بازی به مقامات فیفا و ای اف سی اشاره های متعدد شده بود، محرومیتی تعلق نگرفت.

البته فدراسیون فوتبال ایران اطلاعی از نامه محرومیت‌های احتمالی ارسالی فیفا به فدراسیون فوتبال قطر در خصوص حوادث این دیدار ندارد، از این رو ضمن تاکید بر این نکته که این اطلاعیه صادر شده تنها مرجع مورد قبول فدراسیون در اطلاع‌رسانی احکام صادره به حساب می‌آید، اعلام می‌دارد سایر اظهارنظرها در این خصوص وجاهت نداشته و پس از بررسی و تحلیل‌های لازم، طی نشستی خبری با حضور مقامات فدراسیون فوتبال، اطلاعات مرتبط در اختیار رسانه های محترم قرار خواهد گرفت.

با این حکم سردار آزمون و احسان حاج‌صفی دیدار دو هفته بعد تیم ملی مقابل سوریه را از دست دادند. جواد نکونام نیز نمی‌تواند در دیدارهای تیم ملی مقابل سوریه، چین و قطر روی نیمکت بنشیند. علیرضا بیرانوند و وحید امیری هم به دلیل مصدومیت به بازی سوریه نمی‌رسند و محرومیت این دو بازیکن اصلی ضربه جدیدی به تیم ملی برای این بازی مهم است.

دسته بندی : اخبار ورزشی

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 79