تجاوز به زنان در آرایشگاه | سایت تفریحی خبری خرگوش
دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » تجاوز به زنان در آرایشگاه
تجاوز به زنان در آرایشگاه

تجاوز به زنان در آرایشگاه

تجاوز به زنان در آرایشگاه

[caption id="attachment_2082" align="aligncenter" width="300"]تجاوز به زنان در آرایشگاه تجاوز به زنان در آرایشگاه[/caption]

اقدام کثیف پسر جوان و قوی هیکلی که در ساعات خلوتی روز به آرایشگاه های زنانه یورش می برد و از زنانی که در این آرایشگاه ها بودند به زور دزدی می کرد ، دستگیر شد.

تجاوز به زنان در آرایشگاه

تجاوز پسر جوان

[caption id="attachment_2082" align="aligncenter" width="320"]تجاوز به زنان در آرایشگاه تجاوز به زنان در آرایشگاه[/caption]

پسر جوان و قوی هیکلی که در ساعات خلوتی روز به آرایشگاه های زنانه یورش می برد و از زنانی که در این آرایشگاه ها بودند به زور دزدی می کرد ، دستگیر شد.

با حضور ماموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی تنومند با تهدید چاقو و اسپری اشک آور اقدام به سرقت اموال باارزش صاحب آرایشگاه کرده است. صاحب آرایشگاه زنانه با حضور در پایگاه سوم پلیس Police آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش گفت: داخل آرایشگاه بودم. به دلیل نداشتن مشتری قصد تعطیلی آرایشگاه را داشتم که ناگهان یک مرد حدودا 35 ساله، بلند قد و تنومند با چاقو داخل آرایشگاه شد و با چاقو تهدیدم کرد و گفت "هرچه پول داری بده" و بعدکیف دستی ام که داخلش پول بود همراه عابربانک و گوشی تلفن همراهم دزدید. پس از سرقت کیف دستی به سرعت از مغازه خارج شد و با یک دستگاه موتورسیکلت از محل دور شد.

یکی از شاکیان در اظهاراتش به پلیس گفت: عصر روز 17 شهریور، داخل آرایشگاهی نشسته بودم که ناگهان مرد جوانی با چاقو و افشانه داخل آرایشگاه شد و با تهدید و فریاد زدن اقدام به سرقت زنجیر و پلاک طلا، گوشی تلفن همراه و کیفم که حاوی 600 هزار تومان بود،کرد و گریخت. این شخص هنگام ارتکاب سرقت و در حالیکه قصد کمک خواستن از هالی را داشتم، اقدام به پاشیدن افشانه به صورت و دهانم کرد و پس از سرقت با یک دستگاه موتورسیکلت فرار کرد. خانم جوان دیگری نیز گفت: همراه دو نفر از دوستانم داخل آرایشگاهی در خیابان مهرآور نشسته بودیم که ناگهان یک مرد قوی هیکل وارد آرایشگاه شد و با تهدید چاقو و افشانه، ضمن پاشیدن افشانه به صورت ما اقدام به سرقت طلا و جواهرات همراهمان شامل گردنبند ، النگو و همچنین گوشی های تلفن همراه من و دوستانم کرد.

همزمان با آغاز اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهم، طرح جداگانه ای جهت دستگیری فروشندگان اموال مسروقه در محدوده منطقه شوش تهران از سوی پلیس آگاهی تهران به مرحله اجرا گذاشته شد که طی دستگیری یک نفر از این افراد، تعدادی گوشی تلفن همراه مسروقه کشف و توقیف شد. در بررسی گوشی های مسروقه بدست آمده، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که گوشی ها متعلق به خانم هایی است که پرونده سرقت به عنف آنها در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال رسیدگی است. با انتقال فروشنده گوشی های تلفن همراه مسروقه به پایگاه سوم پلیس آگاهی، وی در این باره گفت گوشی های مسروقه را از یکی از مجرمان سابقه دار به نام "امین" گرفته است. با شناسایی امین32 ساله کاراآگاهان متوجه شدند که وی بارها به اتهام ایراد صدمه بدنی، سرقت به عنف، نگهداری غیرمجاز سلاح، تخریب و ... دستگیر و روانه زندان شده بود. سرانجام پس از شناسایی دقیق مخفیگاه "امین" در محدوده میدان خراسان – خیابان خاوران، عملیات دستگیری وی هفته گذشته انجام شد. امین با اطلاع از حضور کارآگاهان قصد داشت تا از طریق مسیری که برای فرار خود پیش بینی کرده بود، از طبقه چهارم یک مجتمع مسکونی متواری شود که کارآگاهان پایگاه سوم آگاهی در حالیکه وی قصد داشت تا با به کارگیری سلاح سرد از دست آنها متواری شود، او را دستگیر و به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند. "امین" که اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر از نوع شیشه داشت، پس از انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ صراحتا به چندین مورد سرقت به عنف از آرایشگاه های زنانه اعتراف کرد و گفت: سرقت از آرایشگاه های زنانه را قبول دارم. در ساعات خلوتی روز ، با چاقو و اسپری اشک آور وارد آرایشگاه های زنانه می شدم و با تهدید و زور اقدام به سرقت طلا ، پول ، گوشی تلفن همراه و هرآنچه به چشمم می خورد ، می کردم. در محدوده شرق تهران، آرایشگاه های زنانه را شناسایی می کردم و از آنها به زور دزدی می کردم. سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در این باره گفت: در حال حاضر متهم پرونده با قرار قانونی و جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و در اولین مرحله از تحقیقات، مواجه حضوری بین متهم و تعدادی از شاکیان انجام و تمامی شاکیان موفق به شناسایی کامل و صد درصدی متهم پرونده شدند. سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی گفت: از کلیه کسانی که به هر دلیل اقدام به طرح شکایت در خصوص وقوع سرقت های به عنف مشابه نکرده اند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهم پرونده و طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه کنند.

دسته بندی : اخبار حوادث

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 48