جشن تولّّد حسن جوهرچی | سایت تفریحی خبری خرگوش
اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » جشن تولّد حسن جوهرچی
جشن تولّد حسن جوهرچی

جشن تولّد حسن جوهرچی

جشن تولّّد حسن جوهرچی

[caption id="attachment_8276" align="aligncenter" width="300"]جشن تولّّد حسن جوهرچی جشن تولّد حسن جوهرچی[/caption]

جشن تولّدی در نبود حسن جوهرچی؛ آوا و علی جوهرچی فرزندان زنده یاد حسن جوهرچی چهارشنبه چهارم مرداد مهمان برنامه « فرمول یک » علی ضیاء بودند. علی ضیاء با دعوت از فرزندان و همکاران حسن جوهرچی، تولّد این هنرمند فقید را در اوّلین سال نبودش جشن گرفت. هنرمندانی چون رضا توکلی، اتابک نادری، رزیتا غفاری در این مراسم حضور داشتند.

جشن تولّد حسن جوهرچی

حسن جوهرچی

[caption id="attachment_8276" align="aligncenter" width="640"]جشن تولّّد حسن جوهرچی جشن تولّّد حسن جوهرچی[/caption]

قرار بود من هم مثل پدرم ۶ مرداد به دنیا بیایم

آوا جوهرچی در سخنانی گفت: ممنون که این برنامه را تدارک دیدید تا تولد بابا را با هم جشن بگیریم. من هم ۲۸ تیر به دنیا آمده‌ام در حالی که قرار بود ۶ مرداد به دنیا بیایم و با پدر روز تولدم یکی باشد اما جلوتر به دنیا آمدم.

وی درباره علاقه بازیگری بیان کرد: من دوره‌های آقای تارخ را گذراندم و در یک سریال هم بازی کردم اما فعلا مشغول استراحت هستم چون می‌خواهم این کار را درست انجام بدهم.

آوا حین بریدن کیک این طور آرزو کرد: مثل پدرم امیدوارم کسانی که استعداد دارند و آرزوی کار در این حوزه را دارند به آرزویشان برسند. پدر من خیلی کارش را دوست داشت و عاشقانه بازی می کرد.

علی جوهرچی هم در این برنامه گفت: امیدوارم بیشتر شاهد برنامه‌های این چنینی باشیم، چون هنرمندان زیادی از دست داده‌ایم که لایق در یاد مردم ماندن هستند.

هیچوقت نشد جلوی پدرم دربیایم

وی با بیان اینکه بازیگری را امتحان کردم و دوست داشتنی است امّا نه برای من، درباره شباهت‌هایی که به پدرش دارد، گفت: پدرم این طور بود که می‌خواست اگر کاری را انجام دهد یا آن کار را نکند یا به بهترین شکل انجام دهد. همچنین این نکته را در نظر داشت که موفّقیّت همه چیز نیست.

پسر زنده یاد جوهرچی ادامه داد: خیلی وقت است من و آوا با هم دعوا نکرده‌ایم و از بچّگی‌هایمان خیلی گذشته است. هیچ وقت هم نشد که جلوی پدرم دربیایم.

برای روز پدر برایش پیراهن گرفتم اما هیچ وقت نشد آن را به او بدهم

او درباره آخرین هدیه برای پدرش اظهار کرد: آخرین کادویی که برای پدرم گرفته بودم یک پیراهن سرمه‌ای بود که برای روز پدر بود و نشد آن را به بابا بدهم.

وی در پایان بیان کرد: هر جا بحث آرزو می‌شد پدرم برای همه سلامتی را آرزو می‌کرد و آرزوی من هم همین است.

خیلی ها با چاکرم گفتن بازیگر نقش اوّل شده اند

این بازیگر همچنین انتقاد کرد: خیلی ها با چاکرم و قربانت بروم بازیگران نقش اوّل شده اند و اصلاً معلوم نیست از کجا آمده اند. باید به هنرمندان رسیدگی شود. ما با مردم زندگی می کنیم. ای کاش کسانی که مسئولیتی دارند هنرمندان را با تخصصشان بسنجند نه این که از قیافه کسی خوششان می آید یا خیر. چرا باید بازیگری مثل رزیتا غفاری چهار سال باید بیکار بماند.

توکلی با بیان اینکه برای بچه های حسن آرزوی سلامتی و موفّقیّت و برای مردم ایران آرزوی شادکامی دارم، در پایان خطاب به جوهرچی گفت: این را فقط من و خودش می دانیم. پس می به خودش می گویم که حسن جان آن قضیه منتفی شد، من برای آن قضیه رفتم اما زیراب مرا زدند!

اتابک نادری، بازیگر دیگر مهمان علی ضیاء بود که در سخنانی گفت: ممنونم که یاد هنرمند را در این برنامه زنده نگه داشته اید. حسن جان تولّدت مبارک.

زمان «در پناه تو» حسن حرفه ای جمع ما بود

وی افزود: برای سریال «در پناه تو» همه ما مثل لعیا زنگنه، پارسا پیروزفر و... تازه‌کار بودیم و این کار اولین کارمان بود امّا حسن دو کار دیگر از جمله «بر بال فرشتگان» را بازی کرده بود و حرفه‌ای جمع ما بود. یادم می‌آید در «شوق پرواز» آن قدر خندیده بودیم که در بیمارستان نظم را بهم ریخته بودیم. همچنین در پایگاه‌های نظامی تصویربرداری داشتیم و فرماندهان منتظر بودند کار ما زودتر تمام شود تا نظم به پایگاه برگردد!

  [caption id="attachment_8278" align="aligncenter" width="640"]جشن تولّد حسن جوهرچی جشن تولّد حسن جوهرچی[/caption]

ماجرای دیدار هنرمندان با مقام معظّم رهبری

این هنرمند در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار کرد: جوهرچی مال سمت و سوی خاصی نبود و متعلق به مردم بود. یادم نمی‌رود سال ۸۱ با مقام معظم رهبری دیدار داشتیم و در آن دیدار مطرح شد که هنرمندان هرکاری می کنند به یک جناح نسبت داده می شوند. آقا در آن مراسم به زیبایی گفتند که باید دور و بر هنرمندان را بابت جناح بندی ها خط بزنید. حسن به راستی این گونه بود و برای همین مردم دوستش داشتند.

وی در پایان گفت: برای همه شادکامی و موفقیت بچّه های حسن را می خواهم.

پس از این با حضور مهمانان و مجری برنامه کیک تولّد زنده یاد جوهرچی بریده شد.

«فرمول یک» به تهیّه‌کنندگی افشین حسین‌خانی، شنبه تا چهارشنبه بین ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۹ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود و چهارشنبه‌ها تولّد چهره ها در این برنامه جشن گرفته می شود.

منبع: ایسنا [caption id="attachment_8277" align="aligncenter" width="640"]جشن تولّد حسن جوهرچی جشن تولّد حسن جوهرچی[/caption] گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 38