حرف های دل رضا صادقی | سایت تفریحی خبری خرگوش
پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » حرف های دل رضا صادقی
حرف های دل رضا صادقی

حرف های دل رضا صادقی

حرف های دل رضا صادقی

[caption id="attachment_12328" align="aligncenter" width="300"]حرف های دل رضا صادقی حرف های دل رضا صادقی[/caption]

چند کلمه حرف دل رضا صادقی؛ رضا صادقی یادداشتی منتشر کرد و در آن از بزرگی مردان باغیرتی که از جان و خانواده خود گذشتند و از کشور و ناموس دفاع کردند، نوشت. یادداشت رضا صادقی را در ادامه مطلب مشاهده می کند.

حرف های دل رضا صادقی

رضا صادقی

[caption id="attachment_12328" align="aligncenter" width="300"]حرف های دل رضا صادقی حرف های دل رضا صادقی[/caption]

رضا صادقی خواننده مطرح پاپ، با انتشار فیلمی از شعرخوانی زنده یاد ابوالفضل سپهر در اینستاگرام، در ستایش افرادی که برای دفاع از کشور و مردم به جنگ رفته‌اند نوشت:

« این روزا همه جا نقل شعاره و حرفاى فصلى . نمی خوام از این دسته باشم، فقط چند کلمه حرف دلمه براى اونایى که با من هم عقیده هستن ….

خیلى دل می خواد از بچّه هات دل بکنى براى دل بچّه هاى وطنت، خیلى دل می خواد برى جلو گلوله اى که حتّى شکلشم از نزدیک ندیدى، خیلى دل می خواد از خونه و همسر و پدر و مادر بگذرى که تمام این قرابت ها از بقیه برقرار بمونه …

دمشون گرم اونایی که سر دادن تا وطنم سربلند باشه امّا یه کم منصف باشیم می بینیم اونى که آسمونى شد یه نقله و اونى که برگشت امّا آدم سابق برنگشت یه قصّه هزار و یک شب. یکى بى دست، یکى بى پا یکى بى نفس یکى بى چشم و یکى هم بى حواس … همین چند روز پیش پدرم براى قلبش بیمارستان خوابید فقط دو روز من و یک خانواده شب و روزمون عزا بود. حالا فقط تصور کن اون خانواده اى که هر لحظه درد و رنج پدرش و می بینه. یکى می گفت: جاش دانشگاه و وام و مجوزهارو دارن، گفتم: همینا رو بدن بهت بابات و می دى، یا دست و پات و می دى؟ …. عمو غیرتا، براى لبخند دخترام ازتون ممنونم، براى سلامتى خانواده ام ازتون ممنونم، براى امنیت وطنم ازتون ممنونم و فراموش نمی کنم منّت بزرگ لطفتون و مهرتون …. به دخترام هم از بزرگی‌هاتون می گم تا اونا هم فراموش نکنن عمو غیرتشون براشون چه کرده … من با تفکّر خودم می بینمتون و می فهمم‌تون. »

منبع: آخرین خبر

  گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 88