قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه | سایت تفریحی خبری خرگوش
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه
قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه

قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه

قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه

[caption id="attachment_11670" align="aligncenter" width="300"]قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه[/caption]

قهرمان مسابقه ادابازی برنامه خندوانه مشخّص شد؛ مسابقه فینال ادابازی خندوانه شب گذشته برگزار شد. دو گروه راه یافته به فینال مسابقه ادابازی « جویندگان طلا » و « صدا سیما » بودند. اعضای گروه « جویندگان طلا »، ارژنگ امیرفضلی و محمّد نادری بودند و محمّد معتضدی و بهزاد قدیانلو اعضای گروه « صدا سیما » را تشکیل می دادند.

قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه

مسابقه ادابازی

[caption id="attachment_11670" align="aligncenter" width="892"]قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه[/caption]

گروه « صدا سیما » از مسابقات قبل 238 نشان و « جویندگان طلا » 173 نشان با خود به مرحله پایانی آورده‌اند.

برای شروع مسابقه طبق معمول دو گروه سه دقیقه فرصت داشتند تا رای تماشاگران را به دست آورند. با وجود برنامه‌ریزی قبلی گروه « صدا سیما » و پخش کلیپ صداگذاری شده از این گروه، گروه « جویندگان طلا » رأی اوّل این مسابقه را توسط حاضران به دست آورد.

در مرحله بعد که هر گروه نوع سؤال گروه مقابل را تعیین می‌کرد، گروه « جویندگان طلا » 9 امتیاز از اجرا و 4 امتیاز از زمان ذخیره و در مجموع 13 امتیاز به دست آورد و « صدا سیما » با 12 امتیاز از اجرا و 13 امتیاز از زمان ذخیره با امتیاز کلّی 25 برنده این مرحله شد.

مرحله دوم مسابقه شب گذشته، اجرای درازکش پانتومیم بود. در این مرحله امیرفضلی و نادری 113 نشان و معتضدی و قدیانلو 163 نشان داشتند و در نهایت، امتیاز گروه « صدا سیما » 27 و امتیاز « جویندگان طلا » 20 شد و به ترتیب با 128 و 83 نشان به مرحله بعد رفتند.

مرحله پایانی که حدس شعر از روی ادابازی و نقاشی بود؛ گروه « جویندگان طلا » با حضور ارژنگ امیرفضلی و محمّد نادری با 38 امتیاز، رتبه دوم را به دست آورد و گروه « صدا سیما » با حضور محمّد معتضدی و بهزاد قدیانلو، با کسب 45 امتیاز برنده این مسابقه شد.

منبع: آخرین خبر

  گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. قهرمان مسابقه ادابازی خندوانه
    http://khargush.com/hero-race/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 76