ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1 | سایت تفریحی خبری خرگوش
اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1
ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1

ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1

ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1

[caption id="attachment_2861" align="aligncenter" width="300"]ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1 ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1[/caption]

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار مطلبی جنجالی در اینستاگرامش ادعا کرد به دلیل غیر اخلاقی بودن شبکه فارسی وان بنا به شکایتش این شبکه بسته شده است.

ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1

حسام نواب صفوی : من فارسی 1 را بستم

[caption id="attachment_2861" align="aligncenter" width="274"]ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1 ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1[/caption] [caption id="attachment_2862" align="aligncenter" width="488"]ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1 ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1[/caption]

حسام نواب صفوی در اینستاگرامش پستی را منتشر کرد که ادعا میکند شبکه فارسی وان را با پیگیری و شکایت من بسته شده!

او نوشت: «وقتی شبکه فارسی ١ اقدام به سریالهای غیر اخلاقی کرد متاسافانه طلاقهایی موسوم به طلاقهای فارسی ١ شکل گرفت و بنیان خانواده خیلی از خانواده های ایران مورد هدف قرار گرفته شد و از هم پاشیده شد بعد از آن در نهایت رذالت، هویت ایرانی مورد تمسخر قرار گرفت.

سکوت به منزله خیانت بود طوماری بسیاری از مردم ایران، نشان از جریحه دار شدن احساسات و غیرت ایرانی بود. با طرح شکایت توسط اینجانب و رسیدگی پر قدرت قوه قضاییه شبکه منحط و غیر اخلاقی فارسی ١ بسته شد.

این نکته را متذکر می شوم شکایت ملت ایران علیه این شبکه بود نه شخص. که افتخار وکالت این پرونده به عهده بنده بود و در آخر متذکر می شوم با اتحادی که بین وکلا در اکثر کشورها ایجاد کردم هر شخص و هر شبکه ای که بخواهد تمدن و فرهنگ چند هزار ساله ایران را به سخره بکشد در هر نقطه ای از دنیا آنها را تعقیب خواهیم کرد.

سپاس بیکران از مردم کشور ایران و قوه قضاییه کشور دارم که پشتیبان من بودند. متلاشی شدن این شبکه ضد ایرانی را به تمام مردم ایران تبریک میگویم. سید حسام نواب صفوی وکیل پایه یک دادگستری دی ماه یکهزار و سیصد و نود پنج .تهران»

دسته بندی : اخبار

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. ادعای جنجالی حسام نواب صفوی درباره شبکه farsi 1
    http://khargush.com/hesam-navabsafavi-controversial-claims-network-farsi-1/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 55