گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد | سایت تفریحی خبری خرگوش
پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد
گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد

گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد

گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد

[caption id="attachment_8724" align="aligncenter" width="300"]گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد[/caption]

ماجرای گروگان گیری در مشهد؛ یک نفر از اراذل و اوباش در خیابان امام رضا(ع) مشهد در حالی که برهنه بوده، با صدای بلند شروع به هتّاکی به مردم می کند. این شخص که به دلیل مصرف مشروبات الکلی سطح هوشیاری پایینی داشته، در حالت مستی و چاقو به دست در خیابان به مردم فحاشی می کرده است.

 گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد

گروگان گیری در مشهد

[caption id="attachment_8724" align="aligncenter" width="334"]گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد[/caption]

مردم با دیدن این صحنه به پلیس اطّلاع می دهند.

این شرور با دیدن مأموران پلیس وارد یک مغازه میشود و چاقو را روی گردن صاحب مغازه می گذارد و به مأموران پلیس می گوید که از آنجا دور شوند.

امّا بعد از دقایقی صاحب مغازه را رها می کند و به سرعت سوار خودرو می شود که فرار کند امّا مأموران نیروی انتظامی به پای او شلیک کرده و او را دستگیر می کنند.

این فرد سابقه کیفری نیز دارد و در حالت مستی به خیابان آمده بود و بعد از گروگان گرفتن صاحب مغازه شروع به فحاشی به افرادی که در حال فیلمبرداری از او بوده می کرد.

پلیس بعد از اخطارهای متعدّد یک تیر هوایی شلیک می کند امّا این شرور به سرعت خود را سوار خودور می کند که نهایتاً پلیس مجبور می شود به پای او شلیک کند.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. گروگان گیری در خیابان امام رضا(ع) مشهد
    http://khargush.com/hostage-imam-reza-street-mashhad/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 20